مایکروسافت اکسل

نحوه ذخیره نمودار به عنوان تصویر در مایکروسافت اکسل

نمودارها برای نمایش بصری داده ها ایده آل هستند. اگر می‌خواهید فقط نموداری را که ایجاد می‌کنید ذخیره کنید و آن را ایمیل کنید یا آن را مانند یک عکس به اشتراک بگذارید، در اینجا نحوه ذخیره نمودار به عنوان تصویر در مایکروسافت اکسل آورده شده است.

چیزی که در مورد نمودارها و نمودارها عالی است این است که می توانند داستان واضحی در مورد داده های شما بیان کنند. در بسیاری از مواقع، نیازی نیست که یک صفحه گسترده کامل را برای نمایش فروش، درآمد و هزینه یا بودجه خانوار خود به اشتراک بگذارید .

به سادگی با ذخیره نمودار به عنوان یک تصویر در اکسل، می توانید با آن کاری که دوست دارید انجام دهید. آن را از طریق یک ایمیل ارسال کنید، آن را در یک پیام متنی قرار دهید، یا آن را در رسانه های اجتماعی پخش کنید .

نحوه ذخیره نمودار به عنوان تصویر در مایکروسافت اکسل

مطالب مرتبط: نحوه قفل کردن سلول ها در مایکروسافت اکسل برای جلوگیری از ویرایش

صفحه گسترده خود را در اکسل باز کنید و روی نموداری که می خواهید به عنوان تصویر ذخیره شود کلیک راست کنید. از منوی میانبر “Save as Picture” را انتخاب کنید.

وقتی پنجره Save as Picture باز شد، مکانی را که می خواهید تصویر را ذخیره کنید انتخاب کنید. سپس به عکس خود یک نام فایل بدهید. همچنین می‌توانید از کادر کشویی «Save as Type» برای انتخاب فرمت تصویر مانند PNG یا JPEG استفاده کنید .

روی «Save» کلیک کنید و نمودار شما اکنون یک تصویر قابل استفاده مجدد است. اگر در حال ساخت یک ارائه هستید، ممکن است بخواهید تصویر را به ارائه پاورپوینت اضافه کنید .

نحوه ذخیره نمودار به عنوان تصویر در مایکروسافت اکسل برای وب

دستورالعمل های بالا در مایکروسافت اکسل در مک و ویندوز کار می کنند. متأسفانه، اکسل برای وب در حال حاضر این توانایی را ارائه نمی دهد. یکی از گزینه ها این است که نمودار را با کلیک راست و انتخاب “Copy” کپی کنید و سپس آن را در برنامه دیگری جای گذاری کنید.

اگر برنامه‌ای که استفاده می‌کنید نمودار را به‌عنوان تصویر نمی‌پذیرد، گزینه دیگر این است که یک اسکرین شات از نمودار در برگه اکسل بگیرید. نگاهی به نحوه گرفتن اسکرین شات در ویندوز 10 یا ویندوز 11 و همچنین گرفتن اسکرین شات در مک بیندازید .

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید