برنامه ها و برنامه های وب

نحوه تغییر نام در پی پال

در حالی که نمی توانید نام کاربری PayPal خود را تغییر دهید، در واقع می توانید نام نمایشی مرتبط با حساب خود را تغییر دهید و همچنین پیوند PayPal.Me خود را خاموش کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را در حساب PayPal خود انجام دهید .

اگر می‌خواهید نام نمایشی را در حساب خود تغییر دهید، ممکن است PayPal از شما بخواهد اسناد پشتیبانی را بارگذاری کنید تا ثابت کنید نام جدید شما قانونی است. این به این دلیل است که PayPal نمی‌خواهد شما هویت خود را مخفی کنید یا در پلتفرم خود به عنوان افراد دیگر ظاهر شوید.

در مورد پیوند PayPal.Me، پس از ایجاد نمی‌توانید آن را تغییر دهید. اما، اگر نمی‌خواهید مردم از آن برای ارسال پول برای شما استفاده کنند، می‌توانید آن را خاموش کنید . در اینجا نحوه انجام آن را توضیح خواهیم داد.

مرتبط: نحوه تغییر دادن رمز عبور پی پال

نام نمایشی خود را در پی پال تغییر دهید

برای تغییر نام قانونی خود در حساب پی پال خود، ممکن است از شما خواسته شود که یک سند رسمی با ذکر نام جدید بارگذاری کنید. این مدرک می تواند کارت شناسایی عکس دار، گواهی ازدواج یا موارد مشابه باشد.

در صورت لزوم، این سند باید شامل یک یا چند مورد از جزئیات زیر باشد: عکس شما، نام قانونی شما (نام و نام خانوادگی)، تاریخ تولد، تاریخ صدور یا انقضا، امضای شما و شماره شناسنامه. همچنین، زمانی که این سند را به پی پال ارسال می کنید، نباید منقضی شده باشد.

مطالب مرتبط: کیف پول کریپتو چیست؟

هنگامی که مدارک مورد نیاز را به همراه داشتید، با باز کردن یک مرورگر وب در دستگاه خود و راه اندازی سایت PayPal ، فرآیند تغییر نام را شروع کنید. در سایت وارد حساب کاربری خود شوید.

پس از ورود به سیستم، در گوشه سمت راست بالای PayPal، روی “تنظیمات” (یک نماد چرخ دنده) کلیک کنید.

در صفحه بعد، در کنار نام فعلی خود، روی «Change Name» کلیک کنید.

صفحه “Select Your Type of Name Change” را مشاهده خواهید کرد. در اینجا، نوع تغییری را که می‌خواهید در نام حساب PayPal فعلی خود ایجاد کنید، انتخاب کنید. پی پال بسته به گزینه ای که انتخاب می کنید، اطلاعات بیشتری را می خواهد.

اگر نام قانونی شما به دلایلی به طور رسمی تغییر کرده است، باید “Change Your Legal Name” را انتخاب کنید. اگر در ابتدا با نام دیگری ثبت نام کرده اید و اکنون می خواهید با نام واقعی خود انتخاب کنید، “Update Your Name” را انتخاب کنید. در هر صورت، PayPal منتظر اسناد اعتبارسنجی است. فقط گزینه “Make a Minor Correction” نیازی به مدارک ندارد و فقط به شما امکان می دهد یک یا دو کاراکتر را تغییر دهید.

ما گزینه ای را انتخاب می کنیم که می گوید “Change Your Legal Name”.

در صفحه «Update Your Name» که باز می‌شود، اسنادی را که باید برای تغییر نام قانونی خود در حسابتان آپلود کنید، مرور کنید. سپس اسناد خود را با کلیک بر روی “Choose File” آپلود کنید.

دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا تغییر نام خود را تمام کنید. وقتی پی پال درخواست شما را تأیید کرد، نام جدید خود را در حساب خود خواهید دید.

و این تمام چیزی است که در آن وجود دارد.

مرتبط: چگونه یک NFT بسازیم (نحوه ساخت ان اف تی)

لینک PayPal.Me خود را خاموش کنید

برخلاف نام حساب، پس از ایجاد پیوند PayPal.Me خود نمی توانید آن را تغییر دهید. با این حال، برای جلوگیری از ارسال پول توسط افراد، می‌توانید این پیوند را خاموش کنید.

برای انجام این کار، یک مرورگر وب را در دستگاه خود راه اندازی کنید و PayPal را باز کنید. وارد حساب کاربری خود در سایت شوید.

پس از ورود به سیستم، در گوشه سمت راست بالای PayPal، روی “تنظیمات” (یک نماد چرخ دنده) کلیک کنید.

در کنار پیوند PayPal.Me فعلی خود، روی «Manage» کلیک کنید.

در صفحه «Edit Your Profile»، به پایین بروید و «Profile Status» را خاموش کنید.

در «Turn Off Your Profile?» درخواست، “Turn Off” را انتخاب کنید.

و بس. پیوند PayPal.Me شما دیگر کاربردی نیست.


عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید