دیسکورد

نحوه استفاده از چندین حساب در دیسکورد

اگر چندین حساب دیسکورد را مدیریت می کنید، دسکتاپ و برنامه وب پلتفرم به شما این امکان را می دهد که همه حساب های خود را به برنامه اضافه کنید و سپس به راحتی بین آنها جابجا شوید. اگر به نظر می رسد که شما می خواهید انجام دهید، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

روش کار به این صورت است که حساب ثانویه Discord خود را به برنامه اضافه می کنید. سپس، هنگامی که می خواهید بین حساب ها جابجا شوید، از گزینه تغییر حساب های برنامه استفاده می کنید. بدانید که هر دو حساب شما وارد سیستم می شوند، بنابراین لازم نیست هر بار که می خواهید از یک حساب کاربری استفاده کنید، جزئیات ورود خود را وارد کنید .

توجه: از زمان نگارش در ماه خرداد 1401، برنامه تلفن همراه Discord گزینه ای برای مدیریت چندین حساب ارائه نمی دهد. برای استفاده از این ویژگی باید از دسکتاپ یا برنامه وب Discord استفاده کنید.

مرحله 1: یک حساب ثانویه به دیسکورد اضافه کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که حساب ثانویه Discord خود را به برنامه اضافه کنید. برای انجام این کار، برنامه دسکتاپ Discord یا Discord برای وب را در رایانه خود راه اندازی کنید.

مطالب مرتبط: نحوه حذف کردن اکانت دیسکورد خود

وقتی Discord راه اندازی شد، در گوشه سمت چپ پایین، روی نماد نمایه خود کلیک کنید و Switch Accounts > Manage Accounts را انتخاب کنید.

در پنجره “Manage Accounts”،گزینه “Add an Account” را انتخاب کنید.

شما در یک پنجره “Add Account” فرود خواهید آمد. در اینجا، روی فیلد «Email or Phone Number» کلیک کنید و ایمیل یا شماره تلفن حساب ثانویه خود را تایپ کنید. روی فیلد «Password» کلیک کنید و رمز عبور حساب دوم خود را تایپ کنید . اگر رمز عبور Discord خود را فراموش کرده اید ، به راحتی می توانید آن را بازنشانی کنید .

سپس «Continue» را انتخاب کنید.

و بس. حساب ثانویه شما اکنون به Discord اضافه شده است و شما آماده هستید تا هر زمان که بخواهید به آن تغییر دهید.

مرحله 2: بین چند حساب در Discord جابجا شوید

برای استفاده از حساب ثانویه در Discord، ابتدا برنامه دسکتاپ Discord یا Discord را برای وب در رایانه خود راه اندازی کنید.

مطالب مرتبط: نحوه بلاک کردن یا آنبلاک کردن افراد در دیسکورد

وقتی Discord باز شد، در گوشه پایین سمت چپ، روی نماد نمایه خود کلیک کنید و نشانگر خود را روی «Switch Accounts» نگه دارید.

از منوی گسترش‌یافته «Switch Accounts»، حسابی را که می‌خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.

پس از انتخاب یک حساب، Discord دوباره بارگیری می شود و اکنون از حساب انتخابی خود استفاده می کنید.

و اینگونه است که هر بار که می خواهید از حساب دیگری در برنامه استفاده کنید، خود را از وارد کردن جزئیات ورود به Discord خود نجات می دهید. بسیار مفید!


عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید