جیمیل

چگونه یک تصویر را به امضای جیمیل خود اضافه کنیم؟

آیا می خواهید لوگوی شرکت خود را به امضای تجاری خود اضافه کنید یا تصویری از شعار خود را به امضای شخصی خود اضافه کنید؟ می‌توانید برای همه ایمیل‌های ارسالی یا فقط برای ایمیل فعلی، یک تصویر به امضای جیمیل خود اضافه کنید.

خواه امضای خاصی را برای همه ایمیل‌ها تنظیم کرده باشید یا صرفاً بخواهید یک تصویر به ایمیلی که می‌نویسید اضافه کنید، می‌توانید تصویری را از URL، گوگل درایو یا رایانه خود وارد کنید.

یک تصویر اضافه کنید و امضا را ذخیره کنید

می توانید چندین امضا را در Gmail تنظیم کنید . این به شما امکان می دهد از یک امضای پیش فرض یا امضای دیگری برای یک ایمیل خاص استفاده کنید. می‌توانید یک تصویر به این ایمیل‌های ذخیره‌شده اضافه کنید تا هر بار که از یکی از آن‌ها استفاده می‌کنید، شامل آن شود.

مطالب مرتبط: نحوه ارسال ایمیل محرمانه در جیمیل

از وب‌سایت Gmail دیدن کنید و وارد شوید. نماد چرخ‌دنده را در بالا سمت راست انتخاب کنید و «See All Settings» را در نوار کناری انتخاب کنید. سپس به تب General بروید.

به سمت پایین حرکت کنید تا قسمت امضا را ببینید. اگر از قبل امضایی دارید که می‌خواهید تصویر را به آن اضافه کنید، آن را انتخاب کنید تا در ویرایشگر متن سمت راست نمایش داده شود. در غیر این صورت، برای تنظیم یک امضای جدید ، «Create New» را انتخاب کنید .

برای امضای جدید، متنی را که می‌خواهید برای امضا استفاده کنید، وارد کنید، آن را با ابزار ویرایشگر متن قالب‌بندی کنید و مکان‌نما را در جایی که تصویر می‌خواهید قرار دهید. برای امضای موجود ، فقط نقطه ای را که می خواهید تصویر را انتخاب کنید. روی نماد Insert Image در ویرایشگر متن کلیک کنید.

وقتی پنجره بازشو را می بینید، از آدرس وب، درایو من یا تب آپلود در بالا استفاده کنید تا تصویر را پیدا کنید. روی «Select» کلیک کنید.

سپس تصویر در ویرایشگر متن برای امضای شما در اندازه اصلی ظاهر می شود. تصویر را در امضا انتخاب کنید تا اندازه دیگری مانند کوچک، متوسط ​​یا بزرگ انتخاب کنید.

هر گونه تنظیمات دیگری را در امضای مورد نیاز انجام دهید و به صورت اختیاری گزینه Signature Defaults را برای پیام‌ها و پاسخ‌ها و فورواردهای جدید انتخاب کنید. پس از اتمام، روی «Save Changes» در پایین صفحه کلیک کنید.

شما می توانید امضای خود را با نوشتن یک پیام جدید مشاهده کنید. اگر یک پیش فرض انتخاب کرده اید، باید امضای خود را با تصویر در پایین ایمیل ببینید. در غیر این صورت، روی دکمه Insert Signature کلیک کرده و موردی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.

یک تصویر به امضای ایمیل فعلی اضافه کنید

شاید شما یک تصویر در امضای ذخیره شده نمی خواهید. می توانید یک عکس را در امضای ایمیل فعلی خود وارد کنید. این دقیقاً مانند افزودن یک تصویر به متن ایمیل است به جز اینکه آن را در انتها قرار داده و اندازه آن را تغییر دهید.

مرتبط: نحوه ارسال خودکار ایمیل های خاص در جیمیل

هنگامی که ایمیل خود را نوشتید و پایان یا امضای خود را اضافه کردید، مکان نما خود را بعد از آن در جایی که تصویر می خواهید قرار دهید. دکمه Insert Photo را در پایین پیام انتخاب کنید.

در اینجا، گزینه های کمی متفاوت برای مکان یابی عکس دارید. برگه عکس‌ها، آلبوم‌ها، آپلود یا آدرس وب را انتخاب کنید. تصویر را پیدا کنید و “Inline” را در پایین سمت راست انتخاب کنید. سپس، “Insert” را در سمت چپ انتخاب کنید.

هنگامی که تصویر در پنجره پیام ظاهر می شود، در اندازه اصلی خود نمایش داده می شود. آن را انتخاب کرده و “Small” را انتخاب کنید.

همچنین می توانید با کشیدن گوشه یا لبه تصویر را کوچکتر یا بزرگتر کنید.

وقتی آماده شدید، ایمیل را ارسال کنید.

اگر می خواهید تصویری را به امضای خود در جیمیل اضافه کنید، این یک فرآیند سریع و آسان است. موفق باشید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید