مایکروسافت اکسل

نحوه ایجاد و شخصی سازی نمودار افراد (People) در مایکروسافت اکسل

اگر از نمودارهای Microsoft Excel برای نمایش های تصویری مفید داده های خود استفاده می کنید ، گزینه People Graph را بررسی کنید تا تصویری ساده از تعداد افراد یا مواردی که در صفحه گسترده خود وارد شده اید ایجاد کند. شما می توانید مواردی مانند تعداد بازدیدکنندگان وب سایت ، بارگیری برنامه ، ثبت نام در رویداد ، تماس با مرکز پشتیبانی و موارد دیگر را به نمایش بگذارید. در ادامه نحوه ایجاد و شخصی سازی نمودار افراد (People) در مایکروسافت اکسل را توضیح می دهیم.

افزودنی نمودار افراد (People) را به اکسل اضافه کنید

People Graph افزونه ای است که توسط مایکروسافت ساخته شده است و از قبل دکمه ای برای آن در نوار اکسل شما وجود دارد. اما شما باید افزودنی آن را نصب کنید.

برگه Insert را در اکسل باز کنید و به دنبال گروه Add-Ins بگردید. روی دکمه People Graph کلیک کنید.

یک پنجره بازشو با پیوند “See Details” را مشاهده خواهید کرد. این شما را به افزونه وب سایت Office Store می برد ، در آنجا می توانید یک مرور کلی ، بررسی ها و سایر جزئیات را بخوانید. برای شروع روی “Trust This Add-In” کلیک کنید.

پس از نصب افزونه در اکسل ، می توانید بر روی دکمه موجود در برگه Insert کلیک کنید تا در صورت نیاز از ویژگی استفاده کنید.

مرتبط: نحوه استفاده از ویژگی تحلیل داده در مایکروسافت اکسل

ایجاد نمودار افراد (People) در مایکروسافت اکسل

هر زمان دکمه People Graph را در نوار فشار دهید ، یک نمودار نمونه را مشاهده خواهید کرد. روی نماد Data که شبیه شبکه کوچکی است کلیک کنید.

به صورت اختیاری ، می توانید عنوان نمودار خود را قبل از انتخاب داده خود وارد کنید ، یا می توانید فقط به این نقطه برگردید تا بعدا عنوان را اضافه کنید.

مرتبط: نحوه افزودن درصد در مایکروسافت اکسل

روی “Select Your Data” کلیک کنید و سپس سلول هایی را که می خواهید استفاده کنید بکشید. در حال حاضر ، شما باید از دو ستون داده استفاده کنید ، اما می توانید چندین ردیف داشته باشید.

سپس ، روی “Create” در صفحه People Graph کلیک کنید.

شخصی سازی نمودار افراد (People) در مایکروسافت اکسل

بعد از اینکه People Graph خود را در Microsoft Excel وارد کردید ، می توانید آن را سفارشی کنید. برای باز کردن تنظیمات ، روی نماد چرخ دنده کلیک کنید. سپس می توانید از طریق سه تنظیمات نوع ، موضوع و شکل حرکت کنید.

در حال حاضر می توانید از سه نوع نمودار انتخاب کنید. هر یک از آنها دارای طرح و ظاهر کمی متفاوت هستند. روی «Type» کلیک کنید و سپس یکی را در سمت راست انتخاب کنید.

در مرحله بعدی ، می توانید موضوعی را انتخاب کنید که پس زمینه و رنگ نمودار را تغییر دهد. روی “Theme” کلیک کنید و یکی از هفت گزینه را انتخاب کنید.

در آخر می توانید از شکل متفاوتی استفاده کنید. بنابراین اگر داده های شما با شکلی غیر از افراد بهتر نشان داده می شود ، می توانید بهترین تناسب را انتخاب کنید. روی “Shape” کلیک کنید و از 16 گزینه انتخاب کنید.

می توانید People Graph خود را هرجایی که بخواهید در صفحه گسترده خود انتخاب و بکشید. و اگر داده هایی را که نمودار بر اساس آن است ویرایش کنید ، اکسل نمودار را به صورت خودکار به روز می کند.

نمودار افراد را به روز کنید ، حذف کنید یا انتخاب کنید

در سمت چپ بالای People Graph خود ، یک پیکان (ویندوز) یا یک نماد Info (مک) مشاهده خواهید کرد. با کلیک کردن ، چندین عملکرد مشاهده خواهید کرد.

مرتبط: نحوه استفاده از ویژگی سهام (Stocks) در مایکروسافت اکسل

برای به روز کردن نمودار ، “Reload” ، برای حذف “Delete” و برای انتقال نمودار “Select” را انتخاب کنید. همچنین گزینه هایی برای دریافت پشتیبانی ، پیوست کردن اشکال زدایی و مشاهده اطلاعات امنیتی دارید.

اگر به دنبال یک روش ساده برای نمایش بصری داده ها هستید ، به خصوص اگر شامل تعدادی از افراد مانند مشتری یا مخاطب باشد ، نمودار مردم را در Microsoft Excel امتحان کنید.

موفق باشید!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید