ویندوز 10

نحوه غیرفعال کردن اعلان آپدیت برنامه های مایکروسافت استور در ویندوز 10

به طور پیش فرض ، ویندوز 10 هنگامی که فروشگاه به طور خودکار به روزرسانی های برنامه را نصب می کند ، اعلانها را نشان می دهد. اعلانی را مشاهده خواهید کرد که می گوید یک برنامه “Just got updated, check it out”. اگر ترجیح می دهید آن ها را نبینید ، در اینجا نحوه خاموش و غیرفعال کردن اعلان آپدیت برنامه های مایکروسافت استور در ویندوز 10 آورده شده است.

مرتبط : نحوه تغییر صفحه اصلی در مایکروسافت اج

غیرفعال کردن اعلان آپدیت برنامه های مایکروسافت استور در ویندوز 10

به عنوان مثال ، هنگامی که ویندوز 10 بطور خودکار “Gaming Services” ، یک سرویس پس زمینه را به روز کرد ، این اعلان را مشاهده کردیم. هیچ راهی برای “بررسی” یک سرویس پس زمینه وجود ندارد – مگر اینکه شما بخواهید یک بازی را از Xbox Game Pass برای رایانه شخصی خاموش کنید – بنابراین ما تصمیم گرفتیم فقط اینها را غیرفعال کنیم.

نحوه غیرفعال کردن اعلان آپدیت برنامه های مایکروسافت استور در ویندوز 10

گزینه های اعلان فروشگاه در برنامه “تنظیمات” قرار دارد. برای راه اندازی آن ، منوی “شروع” را باز کرده و روی نماد “تنظیمات” در سمت چپ صفحه کلیک کرده یا Windows + i را فشار دهید.

نحوه غیرفعال کردن اعلان آپدیت برنامه های مایکروسافت استور در ویندوز 10

در پنجره “تنظیمات” ، به System > Notifications & Actions بروید.

به بخش “Get Notifications From These Senders” بروید.

گزینه “Microsoft Store” را در لیست جستجو کنید. اگر فروشگاه اخطار اخیر را برای شما ارسال کرده است ، خواهید دید که در بالای لیست بر اساس “Most Recent” طبقه بندی شده است. برای خاموش کردن آن روی گزینه “Off” کلیک کنید. فروشگاه دیگر اعلان های به روزرسانی را به شما نشان نمی دهد.

نحوه غیرفعال کردن اعلان آپدیت برنامه های مایکروسافت استور در ویندوز 10

خودشه. ما همچنان توصیه می کنیم که به روز رسانی های خودکار فروشگاه را به دلایل امنیتی فعال کنید ، زیرا مایکروسافت اکنون بعضی اوقات به روزرسانی های امنیتی را از طریق فروشگاه صادر می کند.

(همچنین ، اگر به روزرسانی های خودکار را غیرفعال می کنید ، در صورت موجود بودن به روزرسانی ها اعلان ها را مشاهده نخواهید کرد. ما فقط فروشگاه را مشاهده کرده ایم که پس از نصب به روزرسانی ، اعلان ها را ارسال می کند – نه زمانی که یک اعلان در دسترس است) ، بنابراین این اعلان ها به شما کمک نمی کنند. به روزرسانی های دستی را نصب کنید.)

روز خوش!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید