ویندوز 11

نحوه خاموش کردن انیمیشن ها در ویندوز 11

ویندوز 11 شامل جلوه های انیمیشن و محو کننده است اما می تواند با اضافه کردن کمی تأخیر در برخی اقدامات ، کامپیوتر شما را برای برخی کسل کند. برای داشتن یک تجربه سریعتر ، خاموش کردن انیمیشن آسان است. در اینجا نحوه خاموش کردن انیمیشن ها در ویندوز 11 را توضیح می دهیم.

خاموش کردن انیمیشن ها در ویندوز 11

مرتبط: نحوه خاموش کردن شفافیت در ویندوز 11

ابتدا با فشار دادن Windows + i روی صفحه کلید ، تنظیمات Windows را باز کنید. یا می توانید Start را باز کنید ، “Settings” را جستجو کنید و سپس روی نماد آن کلیک کنید.

وقتی تنظیمات ظاهر شد ، به نوار کناری نگاه کنید و “Accessibility” را انتخاب کنید. در تنظیمات قابلیت دسترسی ، “Visual Effects” را انتخاب کنید.

در جلوه های بصری ، “Animation Effects” را به “Off” تغییر دهید.

این تمام کاری است که شما باید انجام دهید. تغییرات شما به صورت خودکار ذخیره می شود. تنظیمات را ببندید و از تجربه جدید و جذاب Windows خود لذت ببرید! اگر بعداً نظر خود را تغییر دادید ، تنظیمات را باز کرده و مجدداً به قسمت Accessibility> Visual Effects بروید و “Animation Effects” را به “On” تغییر دهید.

مرتبط: تا چه زمانی مایکروسافت از ویندوز 10 پشتیبانی می کند؟

همچنین ، اگر باید انیمیشن ها را در ویندوز 10 غیرفعال کنید ، این گزینه را در Settings > Ease of Access دسترسی پیدا خواهید کرد. برای خاموش کردن کلید کنار “Show Animations in Windows” بروید. خوش بگذره!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید