ویندوز 11

نحوه خاموش کردن انیمیشن ها در ویندوز 11

ویندوز 11 شامل جلوه های انیمیشن و محو کننده است اما می تواند با اضافه کردن کمی تأخیر در برخی اقدامات ، کامپیوتر شما را برای برخی کسل کند. برای داشتن یک تجربه سریعتر ، خاموش کردن انیمیشن آسان است. در اینجا نحوه خاموش کردن انیمیشن ها در ویندوز 11 را توضیح می دهیم.

خاموش کردن انیمیشن ها در ویندوز 11

مرتبط: نحوه خاموش کردن شفافیت در ویندوز 11

ابتدا با فشار دادن Windows + i روی صفحه کلید ، تنظیمات Windows را باز کنید. یا می توانید Start را باز کنید ، “Settings” را جستجو کنید و سپس روی نماد آن کلیک کنید.

وقتی تنظیمات ظاهر شد ، به نوار کناری نگاه کنید و “Accessibility” را انتخاب کنید. در تنظیمات قابلیت دسترسی ، “Visual Effects” را انتخاب کنید.

در جلوه های بصری ، “Animation Effects” را به “Off” تغییر دهید.

این تمام کاری است که شما باید انجام دهید. تغییرات شما به صورت خودکار ذخیره می شود. تنظیمات را ببندید و از تجربه جدید و جذاب Windows خود لذت ببرید! اگر بعداً نظر خود را تغییر دادید ، تنظیمات را باز کرده و مجدداً به قسمت Accessibility> Visual Effects بروید و “Animation Effects” را به “On” تغییر دهید.

مرتبط: تا چه زمانی مایکروسافت از ویندوز 10 پشتیبانی می کند؟

همچنین ، اگر باید انیمیشن ها را در ویندوز 10 غیرفعال کنید ، این گزینه را در Settings > Ease of Access دسترسی پیدا خواهید کرد. برای خاموش کردن کلید کنار “Show Animations in Windows” بروید. خوش بگذره!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید