ویندوز 11

چگونه برنامه ایمیل پیش فرض خود را در ویندوز 11 تنظیم کنید

اگر روی پیوند ایمیل در ویندوز 11 کلیک کنید و برنامه ایمیل اشتباهی ظاهر شود، می توانید به راحتی برنامه ایمیل پیش فرض را تغییر دهید. تنها چیزی که لازم است یک سفر سریع به تنظیمات ویندوز است . در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

نحوه تنظیم برنامه ایمیل پیش فرض در ویندوز 11

مرتبط: چگونه یک اکانت جیمیل بسازیم

ابتدا برنامه Settings را با فشار دادن Windows+i روی صفحه کلید خود باز کنید. یا می توانید روی دکمه Start در نوار وظیفه خود کلیک راست کرده و “Settings” را انتخاب کنید.

وقتی تنظیمات باز شد، روی «Apps» در نوار کناری کلیک کنید و سپس «Default Apps» را انتخاب کنید.

در برنامه های پیش فرض، روی نوار جستجو کلیک کنید و نام برنامه ایمیلی را که می خواهید به عنوان پیش فرض استفاده کنید، تایپ کنید. وقتی ظاهر شد، روی نماد آن در لیست زیر کلیک کنید. (یا می توانید لیست برنامه ها را مرور کرده و آن را پیدا کنید.)

در صفحه تنظیمات «Default Apps» برنامه ایمیل، روی دکمه زیر «MAILTO» کلیک کنید. این پیکربندی می کند که چگونه ویندوز پیوندهای “mailto:” را که در صفحات وب رایج هستند باز کند.

در پنجره «How do you want to open this» که ظاهر می‌شود، برنامه ایمیلی را که می‌خواهید به‌عنوان پیش‌فرض برای پیوندهای «mailto:» استفاده کنید، انتخاب کنید، سپس روی «OK» کلیک کنید.

اگر می‌خواهید همان سرویس گیرنده ایمیل را برای باز کردن فایل‌های EML پیکربندی کنید (که فایل‌های ایمیل به‌عنوان فایل‌های متنی در رایانه شما ذخیره می‌شوند)، همچنین می‌توانید روی پیوند «.EML» در صفحه برنامه‌های پیش‌فرض کلیک کنید و برنامه ایمیل را از فهرست انتخاب کنید. . وقتی کارتان تمام شد، تنظیمات را ببندید. ارسال ایمیل مبارک!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید