مایکروسافت اجموبایل اندروید و تبلت

نحوه نصب مایکروسافت اج در اندروید

مرورگر جدید مایکروسافت اج رقیب گوگل کروم در سرعت رابط کاربری می باشد . برنامه Edge برای اندروید تجربه مرور مشابهی را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید مرور خود را به راحتی در بین دستگاه ها جابجا کنید. برای استفاده از برنامه Edge برای Android به Microsoft Edge روی رایانه خود نیازی ندارید. اگر نصب کرده باشید ، می توانید تب های باز ، موارد دلخواه ، گذرواژه‌ها و موارد دیگر را در چندین دستگاه به اشتراک بگذارید. در اینجا نحوه نصب مرورگر مایکروسافت اج در اندروید آورده شده است.

نصب و راه اندازی مرورگر مایکروسافت اج در اندروید

برای شروع کار ، Microsoft Edge را برای Android از فروشگاه Google Play بارگیری کرده  و آن را در تلفن هوشمند Android خود نصب کنید.

وقتی اولین بار برنامه را راه اندازی می کنید ، از شما خواسته می شود به حساب Microsoft خود وارد شوید. اینگونه است که می توانید موارد دلخواه ، گذرواژه‌ها ، سابقه مرور و تنظیمات را بین دستگاهها به اشتراک بگذارید.

اگر قبلاً یک حساب Microsoft همگام با دستگاه خود داشته باشید ، برنامه مرورگر Edge از شما سؤال می کند که آیا می خواهید به آن حساب وارد شوید یا خیر. در صورت انجام این کار ، روی ” Sign in as ” ضربه بزنید. اگر این کار را نکردید ، روی ” Sign in with Another Account ” ضربه بزنید.

اگر اصلاً نمی خواهید وارد حساب Microsoft شوید ، روی « Skip » ضربه بزنید.

"ورود به سیستم به عنوان" ، "ورود با یک حساب دیگر" یا "پرش" را ضربه بزنید.

اگر وارد سیستم شوید ، از شما سؤال می شود که آیا می خواهید کلمات عبور خود را در دستگاه ها همگام سازی کنید یا خیر. اگر می خواهید همگام سازی کنید ، روی ” Verify ” ضربه بزنید. اگر می خواهید از این فرآیند صرفنظر کنید ، روی ” Not Now ” ضربه بزنید.

روی "نه اکنون" یا "تأیید" ضربه بزنید.

برنامه از شما می خواهد تا تأیید کنید که آیا می خواهید داده های مربوط به خود را با مایکروسافت برای یک تجربه مرور شخصی به اشتراک بگذارید. برای به اشتراک گذاشتن روی “OK” ضربه بزنید و برای رد کردن آن روی Not Now کلیک کنید.

روی "OK" یا "اکنون نیست" ضربه بزنید.

Edge همچنین برای به اشتراک گذاشتن داده های استفاده شما برای شخصی سازی اضافی ، مجوز درخواست می دهد. مانند قبل ، برای تأیید یا ” Not Now ” روی تأیید اجازه ” OK ” را بزنید.

روی "OK" یا "اکنون نیست" ضربه بزنید.

پنجره مرورگر Edge بارگیری می شود ، اما شما باید چند تنظیم اضافی را در این مرحله تأیید کنید. اگر از Edge در دستگاه دیگری استفاده می کنید ، از شما سؤال می شود که آیا می خواهید تنظیمات و اطلاعات را از رایانه شخصی خود همگام کنید.

مرتبط: فعال کردن حالت تاریک در مرورگر مایکروسافت اج

برای همگام سازی همه تنظیمات موجود ، روی ” Sync Now ” ضربه بزنید. اگر می خواهید مرورگر خود را بر روی Android مستقل از رایانه خود نگه دارید ، روی ” No, Thanks ” ضربه بزنید.

اگر می خواهید قبل از تصمیم گیری ، کدام تنظیمات را همگام سازی کنید ، روی ” Sync Settings ” ضربه بزنید.

نصب مایکروسافت اج در اندروید

در صفحه ” Sync Settings ” ، کادرهای انتخاب کنار هر گزینه ای را که می خواهید همگام سازی کنید ، انتخاب کنید و سپس روی ” Confirm ” ضربه بزنید.

نصب مایکروسافت اج در اندروید

Edge می پرسد که آیا می خواهید داده های دستگاه Android خود را با تنظیمات Edge موجود خود ادغام کنید یا آن را حذف کنید. دکمه رادیویی را انتخاب کنید و سپس روی ” Confirm ” ضربه بزنید.

نصب مایکروسافت اج در اندروید

در آخر ، از شما سؤال می شود که آیا می خواهید برنامه Edge مرورگر پیش فرض خود را در Android بسازید یا خیر. در صورت انجام ، روی ” Yes ” ضربه بزنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. اگر می خواهید تنظیمات پیش فرض مرورگر خود را دست نخورده ، روی ” No, Thanks ” ضربه بزنید.

نصب مایکروسافت اج در اندروید

اکنون می توانید از مرورگر Edge در دستگاه Android خود استفاده کنید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید