مک

نحوه مخفی کردن نشان های اعلان قرمز در مک

اگر نشان های قرمز اعلانات – که معمولاً نشان می دهد پیام ها یا ایمیل های خوانده نشده دارید – در نمادهای برنامه در مک خود ناراحت می شوید ، می توانید آنها را به راحتی خاموش کنید. ما به شما نحوه پنهان کردن سریع نشان های اعلان قرمز در مک را نشان می دهیم.

نحوه مخفی کردن نشان های اعلان قرمز در مک

macOS معمولاً دارای دو نوع نشان اعلان است. نقطه قرمز ساده وجود دارد ، و نقطه دیگری وجود دارد که یک عدد در داخل آن وجود دارد. مفید است بدانید که شما چند متن خوانده شده دارید ، اما هیچ کس به یادآوری روزانه در مورد 50،000 ایمیل خوانده نشده نیاز ندارد .

مرتبط: نحوه تغییر زبان برای یک برنامه خاص در مک

با کلیک روی نشان Apple در گوشه سمت چپ بالای صفحه مک خود و باز کردن “System Preferences” ، می توانید این نشان ها را به سرعت خاموش کنید.

در تنظیمات سیستم ، “Notifications” را انتخاب کنید. در این قسمت یک نماد زنگوله با یک نقطه قرمز در گوشه سمت راست بالا وجود دارد.

در قسمت Notifications ، تعدادی برنامه نصب شده را در پنجره سمت چپ مشاهده خواهید کرد. هر برنامه ای را که نشان های اعلان را به شما نشان می دهد انتخاب کنید و در قسمت سمت راست ، علامت “Badge App Icon” را بردارید.

می توانید این فرآیند را برای همه برنامه های دیگر که با این نشان ها شما را عصبی کرده اند ، تکرار کنید. 

پس از انجام این کار ، به یاد داشته باشید که هیچ شاخصی برای یادآوری اعلان های خوانده نشده ندارید. در صورت از دست دادن بنر اعلان ، باید برنامه را باز کنید تا ببینید آیا هیچ پیامی را از دست داده اید یا خیر.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید