آیفون و آیپد

نحوه خاموش کردن چراغ قوه در آیفون 13

روشن کردن تاریکی عالی است، اما اگر به طور تصادفی این کار را با آیفون 13 خود انجام دهید، ممکن است تعجب کنید که چگونه آن را خاموش کنید. خوشبختانه، شما می توانید چراغ قوه داخلی گوشی خود را تنها با چند ضربه در آیفون 13، 13 مینی، 13 پرو یا 13 پرو مکس خاموش کنید. در اینجا خاموش کردن چراغ قوه در آیفون 13 آمده است.

چراغ قوه آیفون خود را روی صفحه قفل خاموش کنید

هر زمان که آیفون شما از حالت آماده به کار بیدار شود ، صفحه قفل نگهبانی می‌کند. در این صفحه می توانید چندین عملکرد مانند باز کردن سریع دوربین را انجام دهید .

علاوه بر این، خاموش کردن چراغ قوه در صفحه قفل آسان است. برای انجام این کار، انگشت خود را روی نماد چراغ قوه در گوشه سمت چپ پایین صفحه قرار دهید و آن را در آنجا نگه دارید و ” فشردن طولانی ” را انجام دهید .

در یک لحظه، بازخورد لمسی را احساس خواهید کرد که به شما می گوید چراغ قوه خاموش شده است. در هر زمان، می‌توانید با فشار دادن و نگه‌داشتن انگشت خود روی نماد چراغ قوه دوباره چراغ قوه آیفون 13 خود را روشن کنید. خیلی آسان است، درست است؟

مطالب مرتبط: نحوه غیرفعال کردن خریدهای درون برنامه ای در اندروید یا آیفون

چراغ قوه آیفون خود را در Control Center خاموش کنید

قفل صفحه تنها راه برای کنترل چراغ قوه در آیفون 13 شما نیست. همچنین می توانید این کار را در Control Center انجام دهید ، که یک منوی سریع ویژه پر از میانبرهای مفید است. برای خاموش کردن چراغ قوه به این روش، ابتدا با کشیدن انگشت به سمت پایین از روی نماد باتری در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش، Control Center را باز کنید.

وقتی مرکز کنترل باز شد، نماد چراغ قوه را در نزدیکی پایین صفحه پیدا کنید. (اگر نماد چراغ قوه را در آنجا نمی بینید، با سفارشی کردن مرکز کنترل در تنظیمات، به راحتی می توانید آن را اضافه کنید.) یک بار روی نماد چراغ قوه ضربه بزنید.

چراغ قوه آیفون شما خاموش می شود. از آنجایی که این یک سوئیچ جابه‌جایی است، می‌توانید هر زمان که بخواهید چراغ قوه را در مرکز کنترل از این طریق دوباره روشن کنید. و اگر نماد چراغ قوه را فشار داده و نگه دارید، حتی می توانید روشنایی آن را کنترل کنید. موفق باشید، و در آنجا امن بمانید!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید