آیفون و آیپد

برنامه ماشین حساب در آیپد کجاست؟

سال 2022 است، و به دلایلی، آیپد هنوز با برنامه ماشین حساب عرضه نمی شود. آیفون، مک و حتی اپل واچ با ماشین حساب عرضه می شوند، بنابراین این اتفاق عجیبی است. در اینجا برخی از برنامه‌های ماشین حساب آیپد فوق‌العاده وجود دارد که می‌توانید بدون حذف شدن در اپ استور از آنها استفاده کنید.

مراقب برنامه های ماشین حساب غارتگر باشید

منطقی است: به محض اینکه به دنبال یک برنامه ماشین حساب در iPad می‌گردید و متوجه می‌شوید که وجود ندارد، ممکن است بلافاصله به App Store بروید. ما هم انجام دادیم. متأسفانه، ده ها (اگر نه صدها) برنامه ماشین حساب غارتگر در اپ استور وجود دارد. بدترین متخلفان هزینه های اشتراک بالایی را دریافت می کنند، خریدهای درون برنامه ای مضحک را ارائه می دهند ، یا شامل تبلیغات آزاردهنده می شوند. با استفاده از فناوری ماشین حساب کامپیوتری که در دهه 1970 تثبیت شد، هیچکس نباید در سال 2022 برای برنامه ماشین حساب پولی پرداخت کند.

مربوط: نحوه پیدا کردن سریع برنامه ها در آیفون یا آیپد

شایعه شده بود که یک برنامه رسمی ماشین حساب اپل ممکن است با iPadOS 16 در اواخر سال 2022 عرضه شود، اما در حال حاضر، به نظر می رسد که ممکن است اینطور نباشد ، و شما هنوز در حال خود هستید. خوشبختانه، جایگزین ها و برنامه هایی برای پر کردن جای خالی وجود دارد.

جایگزین های برنامه ماشین حساب در آیپد

می توانید سافاری را باز کنید و عبارات ساده ریاضی را در کادر جستجوی گوگل تایپ کنید و پاسخ را در صفحه نتایج خواهید دید. حتی بهتر از آن، یک ماشین حساب صفحه لمسی مستقیماً در وب سایت Google ظاهر می شود که می توانید از آن استفاده کنید.

همچنین می‌توانید به صورت شفاهی از سیری بخواهید که ریاضی را برای شما انجام دهد، مانند «هی سیری، 1447 تقسیم بر 256 چیست؟» اگر ترجیح می دهید صحبت نکنید، می توانید Spotlight را باز کنید و عبارات ریاضی را تایپ کنید. نتایج را درست در زیر کادر جستجو دریافت خواهید کرد. بسیار مفید!

مطالب مرتبط: نحوه یافتن فایل های دانلود شده در آیفون یا آیپد

برنامه های ماشین حساب در آیپد

با این حال، برای برخی افراد، جایگزین‌های غیربرنامه‌ای که در بالا ذکر کردیم ممکن است به اندازه کافی خوب نباشند. شاید به توابع ماشین حساب علمی ، RPN یا حتی قابلیت نمودارسازی نیاز داشته باشید؟ اگر اینطور است، در اینجا چند برنامه بزرگ ماشین حساب آی پد وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

  • بهترین برنامه رایگان ماشین حساب: پس از چند آزمایش، متوجه شدیم که Uno Calculator احتمالاً بهترین برنامه ماشین حساب کاملاً رایگان در اپ استور است. این ساده است، بدون تبلیغات، هزینه ای ندارد، شامل حالت های استاندارد، علمی و برنامه نویسی می شود و حتی به تبدیل واحد کمک می کند. همچنین یک نسخه وب به صورت آنلاین وجود دارد. تنها اشکال این است که رابط بسیار اسپارتانه است. Numerical² همچنین انتخاب خوبی برای یک برنامه ماشین حساب رایگان است، اگر می خواهید رنگی به آن اضافه شود.
  • بهترین برنامه ماشین حساب پولی: اگر می خواهید یک برنامه ماشین حساب پولی داشته باشید، PCalc (10 دلار) را امتحان کنید، که شامل عملکرد دقیق ماشین حساب علمی، انواع طرح های رابط متناسب با ترجیحات شخصی شما، و پشتیبانی از تقسیم صفحه نمایش است. اگر PCalc خریداری می کنید، می توانید از آن در آیفون و اپل واچ نیز استفاده کنید. مطمئناً 10 دلار است، اما هیچ تبلیغاتی ندارد و شما از یک برنامه عالی پشتیبانی خواهید کرد.
  • بهترین ماشین حساب نموداری: اگرچه PCalc خوب است، اما نمودارسازی را انجام نمی دهد. اگر به چنین عملکردی نیاز دارید، می‌توانید Desmos Graphing Calculator را امتحان کنید ، که رایگان و بدون تبلیغات است. همچنین، GeoGabra Graphing Calculator نیز یک انتخاب رایگان عالی است.
  • بهترین حل معادله: اگر برای انجام تکالیف جبر خود به کمک نیاز دارید، نمی توانید با Microsoft Math Solver که یک برنامه رایگان است که به شما امکان می دهد معادلات را با دوربین iPad خود اسکن کرده و آنها را به راحتی حل کنید، اشتباه کنید. یا می توانید معادلات را روی صفحه با انگشت خود (یا یک مداد اپل) بنویسید و توضیحات گام به گام را دریافت کنید. این شگفت انگیز است.

بین این چهار دسته، همه چیزهایی را که احتمالاً در یک ماشین حساب در iPad نیاز دارید پیدا خواهید کرد – و اکثر آنها کاملاً رایگان هستند. موفق باشید، و محاسبه مبارک!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید