آیفون و آیپد

نحوه فعال کردن Night Shift در آیپد

اگر در اواخر شب با iPad خود کار می کنید، نور آبی صفحه نمایش ممکن است چشمان شما را تحت فشار قرار دهد و به طور بالقوه خوابیدن را سخت تر کند. خوشبختانه، اپل قابلیتی به نام Night Shift را در نظر گرفته است که صفحه نمایش را به رنگی گرم و نارنجی رنگ می کند. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.

ساده ترین راه برای روشن یا خاموش کردن Night Shift استفاده از میانبر در Control Center است. برای باز کردن Control Center، انگشت خود را از گوشه سمت راست بالای صفحه به سمت پایین بکشید. وقتی منو ظاهر شد، انگشت خود را روی نوار لغزنده روشنایی قرار دهید و نگه دارید.

پس از مدتی، یک منوی جدید با نوار لغزنده روشنایی بزرگتر ظاهر می شود. در زیر آن، روی دکمه “Night Shift” ضربه بزنید تا Night Shift فعال شود.

اولین باری که از Night Shift استفاده می‌کنید، iPad از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید آن را زمان‌بندی کنید یا به صورت دستی آن را تا ساعت ۷ صبح فعال کنید. در حال حاضر، روی «Turn On Until 7 AM» ضربه بزنید.

بلافاصله، صفحه نمایش iPad شما به رنگ گرم تری تغییر می کند. شیفت شب در حال حاضر فعال است.

مرتبط: برنامه ماشین حساب در آیپد کجاست؟

اگر می‌خواهید رنگ شیفت شب را تنظیم کنید یا آن را برنامه‌ریزی کنید تا در زمان‌های خاصی عمل کند، تنظیمات را باز کنید و به Display & Brightness > Night Shift بروید. اگر سوئیچ با برچسب «Scheduled» را بچرخانید، می‌توانید زمان‌هایی را تنظیم کنید که شیفت شب به طور خودکار روشن و خاموش شود. برای تغییر دمای رنگ، انگشت خود را روی نوار لغزنده بین “Less Warm” و “More Warm” بکشید.

در حالی که در این صفحه هستید، می‌توانید با ضربه زدن روی سوئیچ با عنوان «Manually Enable Until Tomorrow» به صورت دستی Night Shift را فعال کنید.

برای غیرفعال کردن Night Shift، کلید «Manually Enable Until Tomorrow» را دوباره بچرخانید. یا می‌توانید مرکز را کنترل کنید، انگشت خود را روی نوار لغزنده روشنایی نگه دارید، سپس روی دکمه «Night Shift» ضربه بزنید تا دیگر برجسته نشود. صفحه نمایش شما به دمای رنگ عادی خود باز می گردد. رویاهای دلنشین!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید