مرداد 14, 1399 12:05 ب.ظ
صفحه اصلی » آموزش » آموزش حذف نرم افزارهای مخرب و تبلیغاتی از مک
بدافزار
Cyber security, antivirus, hackers and malware concepts with secure laptop at center

آموزش حذف نرم افزارهای مخرب و تبلیغاتی از مک

گاهی اوقات مک ها درگیر بدافزار ها یا نرم افزار های تبلیغاتی می شوند. این نرم افزار های مخرب ممکن است باعث کندی یا خرابی سیستم شما شوند. در ادامه ما به شما چند راه حل برای پاک کردن این بدافزار ها معرفی می کنیم. با مجله تکنولوژی همراه باشید.

از برنامه Malwarebytes برای مک استفاده کنید

Malwarebytes ابزارهای امنیتی مورد توجه ویندوز را ایجاد می کند. اکنون دو نسخه  Malwarebytes برای Mac وجود دارد ، یک نسخه رایگان و یک نسخه پولی. اسکنر استاندارد که بدافزار را در سیستم شما بررسی می کند و آن را حذف می کند رایگان است. هرکسی می تواند بصورت دستی اسکن را آغاز کرده و بدافزار را با Malwarebytes از بین ببرد.

اگر می خواهید نرم افزارهای مخرب ، نرم افزارهای جاسوسی و سایر نرم افزارهای را از Mac خود حذف کنید ، توصیه می کنیم Malwarebyes را بارگیری و اجرای کنید. اگر می خواهید نرم افزارهای مخرب را چک و حذف کنید ، نسخه رایگان خوب است. اگر می خواهید چیزی در پس زمینه اجرا شود ، به طور خودکار بارگیری های شما را اسکن کرده و سیستم شما را نظارت کند ، نسخه پولی برای شما مناسب است.

 

مک

برنامه های آنتی ویروس Full Mac چیست؟

همچنین بخوانید : 6 روش برای دیر خالی شدن باتری در لپ تاپ ویندوز 10

چند شرکت ضد ویروس اکنون در حال ایجاد (و فروش) برنامه های ضد ویروس کامل برای macOS هستند. این برنامه ها مشابه معادل های ویندوز آنها است ، که شامل اسکن پس زمینه همه برنامه هایی که اجرا می کنید و پرونده هایی که به آنها دسترسی دارید و همچنین سایر ویژگی های آن را نشان می دهد. اکنون Malwarebytes Premium for Mac نیز به همین ترتیب عمل می کند. اگر به فروشگاه App Mac بروید و نرم افزار خود را به روز می کنید ، احتمالاً دچار ویروس نمی شوید. 

ما Sophos Home را برای Mac به عنوان بهترین آنتی ویروس رایگان برای مک توصیه می کنیم. AV-TEST  به آن نمره خوبی داده است و سعی نمی شود هیچ نرم افزاری اضافی را روی رایانه شخصی خود نصب کنید. فقط نیاز به ایجاد یک حساب کاربری رایگان Sophos قبل از بارگیری آن است. 

مک

 

درباره‌ عاطفه

خوشحال هستیم که از سایت ما استفاده می کنید :)

این مطلب را نیز بخوانید

نحوه انتقال Authenticator مایکروسافت به یک تلفن جدید

نحوه انتقال Authenticator مایکروسافت به یک تلفن جدید

با استفاده از یک برنامه Authenticator برای احراز هویت دو عاملی (2FA) است امن تر از پیام های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.