ویندوز 10

نحوه توقف موقت بروزرسانی ها در ویندوز 10

ویندوز 10 با در دسترس بودن به روزرسانی ها به طور خودکار بارگیری و نصب می کند. برای متوقف کردن این ، می توانید فقط با چند کلیک – حتی در Windows 10 Home – به روزرسانی ها را تا 35 روز متوقف کنید. در اینجا نحوه توقف موقت بروزرسانی ها در ویندوز 10 را توضیح می دهیم.

نحوه توقف موقت بروزرسانی ها در ویندوز 10 تا 35 روز

ابتدا صفحه تنظیمات را راه اندازی کنید. می توانید منوی Start را باز کرده و روی نماد چرخ دنده “Settings” کلیک کنید یا Windows + i را فشار دهید تا باز شود.

مرتبط: نحوه تغییر میزان صدای میکروفون در ویندوز 10

به Settings> Update & Security> Windows Update بروید.

اینجا گزینه “Pause updates for 7 days” را کلیک کنید. ویندوز تا 7 روز آینده به طور خودکار به روزرسانی ها را بارگیری یا نصب نمی کند.

نحوه توقف موقت بروزرسانی ها در ویندوز 10

برای افزودن زمان بیشتر به دوره مکث ، می توانید دوباره روی “Pause updates for 7 days” کلیک کنید. با رسیدن به 35 روز ، گزینه خاکستری می شود – این حداکثر است.

مرتبط:نحوه تنظیم خروجی صدا برنامه ها در ویندوز 10

توجه: وقتی دوره مکث شما منقضی شود ، Windows Update قبل از اینکه به شما اجازه دهد دوباره متوقف شوید ، به روزرسانی های موجود را به طور خودکار بارگیری و نصب می کند.

نحوه توقف موقت بروزرسانی ها در ویندوز 10

نحوه مکث به روزرسانی ها تا یک تاریخ خاص

می توانید به روزرسانی ها را تا یک تاریخ خاص متوقف کنید. در صفحه تنظیمات Windows Update ، روی “Advanced Options” کلیک کنید.

نحوه توقف موقت بروزرسانی ها در ویندوز 10

به پایین به بخش مکث به روزرسانی ها بروید. روی کادر “Select date” کلیک کنید و تاریخی را که می خواهید به روزرسانی ویندوز از سر گرفته شود انتخاب کنید.

در این لیست به پایین پیمایش کنید و در آینده می توانید تاریخی را تا 35 روز انتخاب کنید.

توجه: با رسیدن تاریخ ، ویندوز قبل از اینکه به شما اجازه متوقف کردن در بروزرسانی مجدد را بدهد ، به طور خودکار هر به روزرسانی موجود را بارگیری و نصب می کند.

چگونه از بروزرسانی های بزرگ خودداری کنیم

نسخه های مدرن ویندوز 10 به شما امکان کنترل بیشتر بر روی هر شش ماه یک بار بروزرسانی ویژگی های بزرگ مایکروسافت را می دهد.

ویندوز دیگر به طور خودکار این به روزرسانی ها را بارگیری و نصب نمی کند. هنگامی که آنها در دسترس باشند ، به عنوان گزینه در صفحه Windows Update به شما داده می شود. فقط روی “بارگیری و نصب” در زیر آن کلیک نکنید ، و در رایانه شما نصب نمی شود.

توجه: Windows Update ممکن است سرانجام این به روزرسانی ها را به صورت خودکار نصب کند – به عنوان مثال ، اگر نسخه فعلی ویندوز 10 شما به پایان دوره پشتیبانی خود نزدیک شده است و برای ادامه دریافت به روزرسانی های امنیتی ، رایانه شما نیاز به ارتقا دارد.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید