مک

نحوه عیب یابی و تغییر دستگاه های خروجی صدا در مک

اگر صدای دستگاه را از دستگاه خاصی که به مک شما متصل است – مانند مانیتور با بلندگوهای داخلی ، دستگاه بلوتوث یا رابط صوتی USB نمی شنوید – زمان آن است که تنظیمات دستگاه خروجی صدا خود را بررسی کنید. در اینجا نحوه تغییر دستگاه های خروجی صدا در مک و عیب یابی آن آورده شده است.

تغییر دستگاه های خروجی صدا در مک

ابتدا بر روی منوی اپل در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کرده و “System Preferences” را انتخاب کنید.

در تنظیمات سیستم ، روی “Sound” کلیک کنید.

نحوه عیب یابی و تغییر دستگاه های خروجی صدا در مک

در پنجره تنظیمات “Sound” ، روی دکمه “Output” کلیک کنید.

در تنظیمات خروجی ، لیستی از دستگاههای خروجی صوتی متصل و شناخته شده را مشاهده خواهید کرد. روی ورودی دستگاهی که می خواهید استفاده کنید کلیک کنید و صدای سیستم به آن دستگاه هدایت می شود.

نحوه عیب یابی و تغییر دستگاه های خروجی صدا در مک

همچنین ، اگر “Show volume in the menu bar” را در تنظیمات صدا فعال کرده اید ، می توانید با کلیک بر روی نماد بلندگو در نوار فهرست خود ، به سرعت بین دستگاه های خروجی صوتی جابجا شوید.

نحوه عیب یابی و تغییر دستگاه های خروجی صدا در مک

با تعویض دستگاه های خروجی صوتی ، ممکن است متوجه شوید که برخی از دستگاه ها از کنترل میزان حجم خروجی از طریق macOS (از طریق لغزنده نرم افزار یا دکمه های صدا در صفحه کلید) پشتیبانی نمی کنند. در این حالت ، شما نیاز به تنظیم میزان حجم آن دستگاه با استفاده از یک عنصر کنترل در خود دستگاه – مانند دستگیره ، کشویی یا دکمه ها – دارید.

عیب یابی خروجی صدا مک

اگر در مسیریابی صوت به دستگاهی که از طریق بلوتوث (مانند AirPods یا بلندگوهای بلوتوث) متصل شود ، مشکل دارید ، تنظیمات سیستم را باز کنید ، روی “بلوتوث” کلیک کنید و مطمئن شوید که دستگاه در حال حاضر متصل است.

مرتبط: نحوه انتخاب میکروفون در مک

اگر دستگاه مشکل ساز رابط صوتی USB است ، وب سایت سازنده را برای جدیدترین درایورهای مک بررسی کنید. شاید لازم باشد آنهایی را نصب کنید تا دستگاه در Mac شما به رسمیت شناخته شود. همچنین می توانید از کابل USB متفاوتی برای اتصال دستگاه به Mac استفاده کنید. کابل های USB گاهی اوقات معیوب می شوند.

و با وجود مانیتورهای زیادی از جمله بلندگوها این روزها ، به راحتی می توان فرض کرد که هر مانیتور دارای بلندگو داخلی است . مشخصات مانیتور خود را بررسی کنید تا ببینید که خروجی صوتی گنجانده شده است یا خیر. اگر اینگونه نباشد ، ممکن است لازم باشد بلندگوهای خارجی را به مک خود وصل کنید تا صدا در یک سطح راحت شنیده شود.

اگر همه موارد دیگر از کار افتادند ، سعی کنید نرم افزار Mac خود را به روز کنید یا سیستم را مجدداً راه اندازی کنید ، که هر دو می توانند طیف گسترده ای از مشکلات صوتی مرتبط با نرم افزار را برطرف کنند. 

موفق باشید!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید