مکویندوز

نحوه باز کردن پوشه های دراپ ‌باکس در File Explorer یا Finder

در ابتدا ، Dropbox یک پوشه ساده را ارائه می داد که به شما امکان می داد به راحتی فایل ها را بین دستگاه ها به اشتراک بگذارید. اکنون ، Dropbox از شما می خواهد که از مدیر فایل تمام عیار خود به نام “Dropbox desktop app” استفاده کنید. در اینجا نحوه باز کردن پوشه های دراپ ‌باکس در File Explorer یا Finder را توضیح می دهیم.

نحوه باز کردن پوشه های دراپ ‌باکس در File Explorer یا Finder

ابتدا Dropbox را باز کنید. بر روی نماد Dropbox د نوار وظیفه Windows یا در منوی Mac کلیک کنید. پنجره Dropbox ظاهر می شود. روی نماد حساب کاربری خود کلیک کنید (که ممکن است مانند دایره ای با نام های اولیه شما در آن باشد).

Open Dropbox Folders in File Explorer or Finder

در منوی ظاهر شده ، “Preferences” را انتخاب کنید.

Open Dropbox Folders in File Explorer or Finder

در پنجره Preferences که باز می شود ، در پایین پنل General گزینه “Open folders in” را جستجو کنید.

روی این کادر کلیک کنید و آن را روی “File Explorer” (در رایانه های شخصی ویندوز 10) یا “Finder” (در مکینتاش) تنظیم کنید. اگر روی “Dropbox desktop app” تنظیم شده باشد ، پس پوشه Dropbox به در Dropbox desktop app باز می شود.

مرتبط: نحوه خاموش کردن iMessages ( آی مسیج ) در مک

پس از انتخاب ، روی “OK” کلیک کنید تا تغییرات خود را ذخیره کرده و پنجره (در رایانه های شخصی) را ببندید یا به سادگی پنجره تنظیمات (در مک) را ببندید.

تنظیمات Dropbox در ویندوز: پوشه های باز را در انتخاب کنید

از این پس ، هر زمان که پوشه Dropbox را در Finder یا File Explorer باز کردید (یا بر روی آیکون Dropbox در نوار وظیفه یا نوار منو خود کلیک کنید) ، پرونده های Dropbox خود را مانند یک پوشه معمولی مشاهده خواهید کرد.

وقتی Dropbox برای اولین بار راه اندازی شد ، یکی از معدود سرویس هایی بود که به اشتراک گذاری فایل ها بین رایانه های شخصی و سایر دستگاه ها به آسانی با کشیدن و رها کردن در یک پوشه کمک می کرد. در حال حاضر ، چندین گزینه Dropbox برای رایانه های شخصی ویندوز و مکینتاش وجود دارد که به خوبی کار می کنند.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید