ویندوز 10

نحوه استفاده از ایموجی ✨ در نام فایل ها در ویندوز 10

آیا می دانید این روزها emoji تقریباً در هر مکانی کار می کند؟ می توانید تقریباً در هر برنامه ای از رایانه خود از آنها استفاده کنید. حتی می توانید آنها را در نامهای پرونده و پوشه ها در ویندوز 10 وارد کنید. در ادامه نحوه استفاده از ایموجی ✨ در نام فایل ها در ویندوز 10 را به شما آموزش می دهیم.

نحوه استفاده از ایموجی در نام فایل ها

برای باز کردن آن ، باید Windows++ را فشار دهید.

نحوه استفاده از ایموجی ✨ در نام فایل ها در ویندوز 10

برای وارد کردن ایموجی در نام پرونده یا پوشه ، کافی است در هنگام تغییر نام یک فایل میانبر صفحه کلید را فشار دهید تا انتخابگر باز شود. برای جستجوی ایموجی ها ، مثلاً عبارت “سگ” را تایپ کنید تا emoji مربوط به سگ یا “گربه” را جستجو کنید تا emoji مربوط به گربه را جستجو کنید یا از موس خود برای کلیک و لیست در فهرست استفاده کنید. Enter را بزنید یا روی emoji کلیک کنید تا درج شود.

نحوه استفاده از ایموجی ✨ در نام فایل ها در ویندوز 10

این همان کار شما تمام شده است – خیلی ساده است!

نحوه استفاده از ایموجی ✨ در نام فایل ها در ویندوز 10

مرتبط: نحوه جستجو کردن سریع ایموجی ها ( Emoji ) در ویندوز 10

در تئوری ، برخی از برنامه ها اگر از کاراکترهای یونیکد پشتیبانی نکنند ممکن است emoji نشان داده نشود . با این حال ، برنامه های مدرن به گونه ای طراحی شده اند که با مجموعه گسترده ای از زبان ها کار می کنند تا بتوانند از emoji ها به درستی پشتیبانی کنند.

به عنوان مثال ، Windows Command Prompt کلاسیک نمی تواند کاراکترهای emoji را در نام پرونده ها به درستی مشاهده کند ، اما هر دو PowerShell و  ترمینال جدید Windows مایکروسافت می توانند آنها را به درستی نمایش دهند.

اگر مشکلی پیش آمد ، همیشه می توانید File Explorer را باز کنید و فایل ها و پوشه های آسیب دیده را تغییر نام دهید تا کاراکترهای emoji را حذف کنید. سپس می توانید از آن فایل ها در برنامه هایی استفاده کنید که به طور صحیح از نام فایل emoji پشتیبانی نمی کنند.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید