ویندوز 10

چگونه می توان ویندوز 10 را رایگان آپدیت کرد ؟

طبق گفته مایکروسافت ، پیشنهاد ارتقاء رایگان ویندوز 10 به پایان رسیده است . اما این کاملاً درست نیست. چند روش وجود دارد که هنوز هم می توانید به صورت رایگان ویندوز 10 را ارتقا دهید و مجوز قانونی بگیرید ، یا فقط ویندوز 10 را نصب کنید و از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

چند راه وجود دارد که می توانید ویندوز 10 را به صورت رایگان دریافت کنید: می توانید ویندوز 10 را با شماره سریال ویندوز 7 یا 8 نصب کنید ، یا ویندوز را بدون شماره سریال نصب کنید .

در اینجا نحوه کار هر یک از این روش ها آورده شده است.

ویندوز شماره سریال 7 ، 8 یا 8.1 را تهیه کنید

شماره سریال ویندوز 10

مرتبط : نصب ویندوز ۱۰

در حالی که شما دیگر نمی توانید از ابزار “دریافت ویندوز 10” برای به روزرسانی از داخل ویندوز 7 ، 8 یا 8.1 استفاده کنید ، هنوز هم می توانید فایل نصب ویندوز 10 را از مایکروسافت بارگیری کنید و سپس شماره سریال ویندوز7، 8 یا 8.1 را وارد کنید .

ویندوز با سرورهای فعال سازی مایکروسافت تماس گرفته و تأیید خواهد کرد که شماره سریال نسخه قبلی ویندوز واقعی است. اگر چنین باشد ، ویندوز 10 بر روی رایانه شخصی شما نصب و فعال می شود. رایانه شخصی شما مجوز دیجیتال را بدست می آورد و می توانید در آینده به استفاده و نصب مجدد ویندوز 10 روی آن ادامه دهید. اگر پس از نصب ویندوز به این روش به Settings > Update & security > Activation بروید ، عبارت ” Windows is activated with a digital license ” را مشاهده خواهید کرد.

اگر قبلاً به روزرسانی کرده اید ، ویندوز 10 را مجدداً نصب کنید

برای این کار کافی است رسانه نصب ویندوز 10 را بارگیری کرده و آن را بر روی آن کامپیوتر نصب کنید. در طی مراحل نصب هیچ کلیدی ارائه ندهید. پس از تماس با سرورهای مایکروسافت باید به طور خودکار فعال شود.

مطمئناً ، در صورتی که قبلاً به ویندوز 10 ارتقا یافته باشید ، می توانید این کار را انجام دهید ، اما می توانید در آینده ویندوز 10 را به صورت رایگان در همان رایانه نصب کنید. جادوگر فعال سازی جدید در Windows Update Anniversary Update حتی به شما کمک می کند تا مشکلات سخت افزاری را برطرف کرده و مجوز دیجیتالی را با رایانه صحیح مجدداً مجدداً انجام دهید.

اخطارهای فعال سازی را نادیده بگیرید

 می توانید فایل نصب ویندوز 10 را از مایکروسافت بارگیری کرده و آن را بر روی رایانه شخصی ، در Boot Camp در Mac یا در یک ماشین مجازی و بدون تهیه شماره سریال محصول نصب کنید. ویندوز به طور عادی به کار خود ادامه می دهد و شما می توانید هر کاری که می خواهید عملی کنید.

ویندوز 10 به شما اجازه نخواهد داد که هیچ یک از گزینه های زیر Settings > Personalization را تغییر دهید ، اما در غیر این صورت درست کار خواهید کرد. حتی می توانید پس از نصب آن به نسخه قانونی ویندوز 10 فعال شده Windows 10 از سیستم غیرفعال ویندوز 10 خود بپردازید.

این به طور فنی توسط دستورالعمل های مایکروسافت مجاز نیست ، اما آنها بطور خاص ویندوز را طراحی کرده اند تا از این طریق کار کند. 

همچنین می توانید به وب سایت مایکروسافت بروید و نسخه ارزیابی 90 روزه Windows 10 Enterprise را بارگیری کنید . این کار به مدت 90 روز حدود سه ماه ادامه خواهد یافت. این سازمان برای ارزیابی ویندوز 10 تصدی طراحی شده است.

این نسخه ارزیابی همراه با ویژگی های اضافی موجود در ویندوز 10 Enterprise است ، بنابراین همچنین یک روش مناسب برای آزمایش این ویژگی های Enterprise است. 

البته ، شما همچنین می توانید فقط یک رایانه شخصی جدید بخرید که همراه با ویندوز 10 باشد. رایگان نیست زیرا تولیدکننده مجبور است مجوز ویندوز را بپردازد.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید