گوگل کروم

چگونه یک برگه بسته را در گوگل کروم باز کنیم؟

مانند سایر مرورگرهای وب مدرن، Chrome به شما امکان می‌دهد برگه‌ها و پنجره‌هایی را که اخیراً بسته‌اید دوباره باز کنید. گوگل در سال 2019، زمانی که کروم 78 را عرضه کرد، این گزینه را کمی تغییر داد، اما اگر می‌دانید کجا باید جستجو کنید، هنوز پیدا کردن آن آسان است.

توجه: این به شما اجازه نمی‌دهد پنجره‌ها و برگه‌های باز شده در حالت ناشناس Chrome را دوباره باز کنید . کروم به محض بستن آن برگه ها را فراموش می کند.

گزینه “Reopen Closed Tab” در کروم کجاست؟

برای باز کردن مجدد یک برگه بسته در کروم پس از به‌روزرسانی ، روی فضای خالی نوار برگه کلیک راست کرده و «Reopen Closed Tab» را انتخاب کنید. اگر اخیراً پنجره‌ای را به‌جای برگه بسته‌اید، در عوض گزینه «Reopen Closed Window» را در اینجا خواهید دید.

مرتبط: نحوه بستن همه پنجره های گوگل کروم به طور همزمان

با این کار آخرین برگه بسته شده باز می شود. این فرآیند را تکرار کنید تا برگه‌ها به ترتیبی که بسته شده‌اند، دوباره باز شوند و به تاریخچه خود برگردید.

در مکی که کلیک راست روشن نیست ، کلید Ctrl را نگه دارید و به جای کلیک راست کلیک کنید تا منوی کشویی باز شود.

پیش از این، می‌توانید به سادگی روی یک برگه در نوار برگه کروم کلیک راست کرده و «Reopen Closed Tab» را انتخاب کنید. آن گزینه دیگر در منوی زمینه کلیک راست برگه ظاهر نمی شود. برای یافتن فضای خالی باید روی آن کلیک راست کنید.

نحوه باز کردن مجدد برگه های بسته با میانبر صفحه کلید در گوگل کروم

همچنین می‌توانید Ctrl+Shift+T را در ویندوز یا Cmd+Shift+T را در مک فشار دهید تا یک برگه بسته با میانبر صفحه‌کلید دوباره باز شود . اگر اخیراً پنجره ای را بسته اید، به جای آن پنجره بسته دوباره باز می شود.

این میانبر صفحه کلید مانند کلیک روی «باز کردن مجدد برگه بسته» عمل می کند. میانبر را به طور مکرر فشار دهید تا برگه های بسته به ترتیبی که بسته شده اند دوباره باز شوند.

مرتبط: نحوه دانلود فایل ها در مرورگر گوگل کروم اندروید

چگونه یک برگه بسته خاص را دوباره باز کنیم

کروم همچنین منویی ارائه می‌کند که تمام پنجره‌ها و برگه‌هایی که اخیراً بسته شده است را فهرست می‌کند. برای دسترسی به آن، روی منوی Chrome کلیک کنید و به History اشاره کنید.

در بخش Recently Closed، فهرستی از پنجره‌ها و برگه‌های اخیراً بسته شده را خواهید دید. روی یکی کلیک کنید تا دوباره باز شود.

اگر مدتی پیش پنجره یا برگه را بستید، باید روی گزینه “History” در اینجا کلیک کنید و تاریخچه مرور خود را برای پیدا کردن آن جستجو کنید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید