موبایل اندروید و تبلت

نحوه پیگیری مکان کودک خود در اندروید

ردیابی مکان فردی یک موضوع حساس است ، اما دلایل موجهی وجود دارد که ممکن است بخواهید این کار را انجام دهید. یک مثال رایج ، ردیابی مکان فرزند شما است. ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید از محل نگهداری آنها مراقبت کنید.

سرویس Family Link گوگل مجموعه ای از ویژگی های مفید از جمله ردیابی موقعیت مکانی را ارائه می دهد . نکته خوب درباره Family Link این است که این روند بسیار شفاف است. 

توجه: برای استفاده از Family Link برای ردیابی موقعیت مکانی ، فرزند شما باید یک دستگاه Android با حسابی مرتبط با خانواده Google شما وارد سیستم شود.

پیگیری مکان کودک خود در اندروید

مرتبط: نحوه پنهان کردن آیکون های اعلان ها از نوار وضعیت در اندروید

ابتدا ، برنامه «Family Link For Parents» را در  iPhone ،  iPad یا دستگاه Android خود باز کنید . فرزند شما باید از Android استفاده کند ، اما می توانید او را از هر دستگاهی ردیابی کنید. کودکی را که می خواهید دنبال کنید انتخاب کنید.

به پایین به کارت موقعیت مکانی بروید و روی “Set Up” ضربه بزنید.

در یک پیام بازشو توضیح داده می شود که موقعیت مکانی دستگاه فرزند شما روشن است و تا زمانی که آن را خاموش نکنید ، موقعیت مکانی وی با شما به اشتراک گذاشته می شود. برای ادامه روی «Turn On» ضربه بزنید.

پیگیری بلافاصله آغاز می شود. اکنون یک کارت جدید در صفحه فرزند خود مشاهده می کنید که موقعیت مکانی آن روی نقشه نشان داده شده است. میانبرهایی برای حرکت به مکان آنها و تجدید مکان وجود دارد. همچنین می توانید مکان را “Label” بزنید.

این همه چیز است. برای خاموش کردن ردیابی مکان ، به صفحه فرزند خود بروید و روی “Manage Settings” ضربه بزنید.

حالا “Location” را انتخاب کنید.

کلید “See Your Child’s Location.” را خاموش کنید.

واقعاً به همین سادگی است. هر زمان که بخواهید می توانید دستگاه فرزند خود را مستقیماً از دستگاه خود ردیابی کنید. شاید لازم باشد بچه خود را در طول سفر یا دور از خانه ردیابی کنید. شرایط هرچه باشد ، Family Link بهترین روش شما است.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید