موبایل اندروید و تبلت

نحوه نمایش اطلاعات مالک بر روی صفحه قفل گوشی اندرویدی

اگر دستگاه اندروید خود را گم کنید، بعید است که آن را پس بگیرید. با این حال، آدم های مهربانی وجود دارند که می خواهند آن را برگردانند. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه مطمئن شوید که آنها می دانند چگونه به شما دسترسی پیدا کنند.

شما به راحتی می توانید اطلاعات تماس خود را در صفحه قفل اندروید نمایش دهید. به این ترتیب، اگر شخصی دستگاه شما را پیدا کند، همچنان می‌تواند راهی برای برقراری ارتباط بدون نیاز به تلفن پیدا کند.

نمایش اطلاعات مالک بر روی صفحه قفل گوشی اندرویدی

مطالب مرتبط: نحوه ادغام مخاطبین تکراری در اندروید

برای شروع، یک یا دو بار انگشت خود را به سمت پایین بکشید – بسته به تلفنتان – و روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید تا تنظیمات باز شود.

در تلفن Google Pixel، باید به «نمایشگر» بروید. می‌توانید در گوشی Samsung Galaxy از این مرحله رد شوید.

اکنون به “Lock Screen” بروید.

اکنون روی “Contact Information” یا “Add Text on Lock Screen” ضربه بزنید.

یک کادر متنی ظاهر می شود و می توانید هر آنچه را که می خواهید وارد کنید. نام شما، آدرس ایمیل، مدیریت توییتر، و غیره. هر چیزی که کسی می تواند برای تماس با شما استفاده کند. اگر شماره تلفنی را وارد می کنید، مطمئن شوید که متعلق به تلفن گم شده نیست. پس از اتمام، روی «Save» یا «Done» ضربه بزنید.

این تمام چیزی است که وجود دارد! این یکی از معدود کارهایی است که می توانید انجام دهید تا شانس خود را برای بازگرداندن تلفن Android گمشده بهبود ببخشید . مطمئناً تضمین نمی کند که تلفن را پس بگیرید، اما ممکن است مفید باشه.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید