موبایل اندروید و تبلت

نحوه نصب ویندوز در تبلت های اندرویدی

در حالی که برخی تبلت های ویندوز 10 وجود دارد که می توانید خریداری کنید ، ولی تعداد بیشتری تبلت مبتنی بر اندروید نیز موجود است و حتی بسیاری از آنها دارای صفحه کلیدهایی هستند که به افراد اجازه می دهد روی رایانه های شخصی مانند رایانه های شخصی یا تبلت ویندوز کار کنند. اما اگر می خواهید ویندوز را روی تبلت اندرویدی خود نصب کنید چه می کنید ؟ اگر می خواهید گارانتی تبلت خود را باطل کنید ، برنامه ای به نام Change My Software وجود دارد که قول می دهد ویندوز را روی دستگاه های Android نصب کنید. Change My Software ممکن است به شما امکان نصب ویندوز را در تبلت اندرویدی خود بدهد.

نحوه نصب ویندوز در تبلت های اندرویدی

بخاطر داشته باشید که این برنامه نرم افزار جانبی پشتیبانی نشده است و توسط گوگل یا مایکروسافت مجاز نیست. همچنین ، ممکن است رایانه لوحی شما حتی با Change My Software سخت افزاری برای اجرای ویندوز نداشته باشد. به عبارت دیگر ، این برنامه را با مسئولیت شخصی خود بارگیری و استفاده خواهید کرد.

مرتبط: نحوه استفاده از اسپاتیفای آفلاین در ویندوز 10 یا مک

در اینجا نحوه نصب ویندوز بر روی تبلت های اندرود با Change My Software آورده شده است.

توجه:   از آنجا که شما در واقع نسخه ای از ویندوز را برای این انتقال خریداری نمی کنید ، در بهترین حالت این یک آزمایش است. به عبارت دیگر ، با احتیاط پیش بروید.

Change My Software را دانلود و نصب کنید

ابتدا باید برنامه Change My Software را روی رایانه شخصی ویندوزی نصب کنید. نسخه های مختلفی از برنامه وجود دارد که هر کدام برای نسخه دیگری از سیستم عامل (ویندوز XP ، ویندوز 7 ، ویندوز 8 ، ویندوز 8.1 و ویندوز 10) هستند. می توانید همه نسخه ها را در یک فایل ZIP از لینک زیر بارگیری کنید.

همه نسخه های CHANGE MY SOFTWARE را بارگیری کنید

مراحل نصب ویندوز در تبلت اندرویدی

پس از نصب Change My Software بر روی رایانه ، مراحل زیر برای نصب ویندوز بر روی تبلت اندرویدی خود با این ابزار در اینجا آمده است.

  1. اطمینان حاصل کنید که رایانه شخصی ویندوز شما دارای اینترنت پرسرعت است.
  2. تبلت اندرویدی خود را از طریق کابل USB به رایانه ویندوز خود متصل کنید
  3. نسخه ابزار Change My Software را که می خواهید استفاده کنید باز کنید.
  4. گزینه Android را در Change My Software و به دنبال آن زبان مورد نظر خود انتخاب کنید
  5. سپس برنامه Change My Software باید بارگیری درایورهای مورد نیاز را از رایانه Windows در تبلت اندرویدی آغاز کند.
  6. پس از اتمام کار ، روی “Install” کلیک کنید تا مراحل شروع شود. بدیهی است که شما باید تمام مدت تبلت خود را به رایانه ویندوز خود متصل نگه دارید. اگر شما به بوت دوگانه بین ویندوز و اندروید می خواهید در تبلت خود، هنگامی که فرآیند به پایان رسید، شما نباید  “Remove Android” در برنامه Change My Software تیک بزنید.
  7. هنگامی که ویندوز بر روی دستگاه Android شما نصب شد ، باید مستقیماً در سیستم عامل Windows بوت شود ، یا اگر تصمیم دارید رایانه لوحی را به یک دستگاه دو بوت تبدیل کنید ، باید به صفحه “Choose and operating system” بروید. پس از آن ، نسخه ویندوز شما باید مراحل تنظیمات عادی خود را آغاز کند.

ویندوز را روی اندروید نصب کنید – نتیجه گیری

در حالی که قرار است Change My Software کار کند ، باید بار دیگر تأکید کنیم که نصب ویندوز بر روی تبلت های Android ضمانت آنها را باطل می کند و این نرم افزار پشتیبانی نمی کند و مورد تأیید Google یا Microsoft نیست. آیا در استفاده از این برنامه برای نصب ویندوز بر روی تبلت اندرویدی خود موفقیتی کسب کردید؟ در غیر این صورت ، آیا روش دیگری برای اجرای ویندوز در دستگاه های اندروید پیدا کردید؟ به ما در کامنت ها اطلاع دهید!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید