اردیبهشت 18, 1400 11:43 ب.ظ
نحوه نصب فورتنایت در اندروید (بدون گوگل پلی )

نحوه نصب فورتنایت در اندروید (بدون گوگل پلی )

همانطور که انتظار می رود ، Epic Games فورتنایت را برای Android released منتشر کرده است ، اما در فروشگاه Google Play موجود نیست. شما باید آن را به صورت دستی نصب کنید. در اینجا نحوه نصب فورتنایت در اندروید آورده شده است.

مرتبط: بازی های انحصاری PS4 در سال ۲۰۱۹

بروزرسانی : Fortnite در  فروشگاه Google Play در دسترس قرار گرفت … و سپس در 13 آگوست 2020 حذف شد . هنوز هم می توانید Fortnite را روی هر دستگاه اندرویدی نصب کنید یا در صورت داشتن دستگاه سامسونگ ، می توانید آن را از فروشگاه برنامه سامسونگ نصب کنید.

یکی از چیزهای خوب در مورد Android ، امکان نصب APK its کیت های بسته بندی Android — است که در فروشگاه گوگل پلی گنجانده نشده است. این امر به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه ها را بدون اینکه از طریق کانال های رسمی امتحان شود ، امتحان کنند و به کاربران این امکان را می دهند که برنامه های خاصی را نصب کنند که ممکن است نتوانند در جای دیگری دریافت کنند. البته این خطر به خطر افتادن امنیت را به همراه دارد .

افسوس ، این مسیری است که اپیک به دلایل مختلف تصمیم به رفتن با Fortnite گرفت. اگرچه کار را برای شما کمی دشوارتر می کند ، اما هنوز بسته به مدل تلفن شما انجام این کار بسیار دشوار نیست.

نحوه نصب فورتنایت در هر دستگاه اندروید

می توانید Fortnite را برای اندروید در هر تلفن Android که از طریق وب سایت رسمی Epic پشتیبانی می کند ، نصب کنید.

اولین کار ، شما نیاز به بارگیری لانچر دارید. برای به دست آوردن آن ، به آدرس www.fortnite.com/android بروید و روی دکمه Epic ضربه بزنید. این برنامه بازی های Epic Games را بارگیری می کند – این یک دانلود بسیار کوچک است ، بنابراین نباید مدت زیادی طول بکشد. پانل اعلان را پایین بکشید و در پایان کار ، روی اعلان بارگیری ضربه بزنید.

(وب سایت فعلی کمی متفاوت به نظر می رسد ، اما روند یکسان است. روی دکمه “Epic Games App” ضربه بزنید و APK را که بارگیری کرده است نصب کنید.)

اما اینجاست که روند شروع کمی سخت تر می کند – مخصوصاً بسته به اینکه نسخه Android شما در حال اجرا است.

اگر یک گفتگوی هشدار ظاهر می شود ، دکمه تنظیمات را بزنید. این کار شما را به منو منتقل می کند تا برنامه ها از منابع ناشناخته نصب شوند (با نام مستعار “sideloading”). یکی از Android 8.0 (Oreo) و بالاتر ، این کار به صورت برنامه ای انجام می شود ، بنابراین باید آن را برای هر مرورگری که استفاده می کنید برای بارگیری برنامه (در مورد ما ، آن Chrome بتا است) اجازه دهید.

در اندروید 7.0 (Nougat) و پایین ، این روند اساساً یکسان است (اگرچه اساساً متفاوت است). وقتی روی دکمه تنظیمات ضربه می زنید ، شما را به منوی Security می برد و در آنجا می توانید منابع ناشناس را در موقعیت On قرار دهید. یک اخطار جداگانه ظاهر می شود – فقط روی آن ضربه بزنید.

از آنجا ، به دکمه عقب ضربه بزنید تا دوباره به نصب Fortnite بروید ، سپس روی دکمه Install ضربه بزنید. نصب Fortnite چند ثانيه طول خواهد کشيد. پس از انجام این کار ، باید با ضربه زدن روی دکمه Install ، فایل بازی 90MB را بارگیری کنید.

پس از نصب بازی ، یک فایل بسیار بزرگتری برای بارگیری در اولین باز کردن برنامه خواهد داشت. بگذارید این کار را انجام دهد ، و شما آماده بازی خواهید بود.

نحوه نصب فورتنایت در دستگاه های سامسونگ

از آنجایی که سامسونگ یک دوره انحصاری کوتاه برای Fortnite داشت ، نصب آن بر روی دستگاه های خود با استفاده از فروشگاه Galaxy Apps راحت تر است. برای شروع کار ، از طریق تلفن سامسونگ خود به آدرس www.fortnite.com/android بروید یا از صفحه برنامه Epic Games در فروشگاه برنامه سامسونگ دیدن کنید.

از آنجا ، روی دکمه سامسونگ ضربه بزنید – این کار شما را به صفحه Fortnite موجود در فروشگاه Galaxy Apps هدایت می کند . برای بارگیری نصب ، روی دکمه Install ضربه بزنید.

پس از بارگیری ، نصب کننده راه اندازی می شود. برای بارگیری کامل بازی Fortnite ، روی دکمه Install اینجا ضربه بزنید – به مجوزهای ذخیره سازی نیاز دارد ، بنابراین در صورت درخواست ، فقط آنرا مجاز کنید. پس از اتمام نصب ، روی دکمه Launch ضربه بزنید.

بازی راه اندازی می شود ، اما هنوز تمام نشده است – یک گیگابایت دیگر برای دانلود دارد. پس از اتمام کار ، شما آماده بازی کردن خواهید بود.

درباره ی عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی البته عاشق سریالای ترکی هم هستم =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.