موبایل اندروید و تبلت

نحوه اضافه کردن یک وب سایت به صفحه اصلی اندروید

گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس در اندروید به شما امکان می دهند پیوندهای دسترسی سریع به وب سایت ها و برنامه های وب را که بیشتر به آنها دسترسی دارید ، در صفحه اصلی گوشی خود قرار دهید. در اینجا نحوه ایجاد میانبر و اضافه کردن یک وب سایت به صفحه اصلی اندروید آورده شده است.

مرتبط: نحوه اضافه کردن یک وب سایت به صفحه اصلی آیفون یا آیپد

اضافه کردن یک وب سایت به صفحه اصلی اندروید : گوگل کروم

برنامه Chrome را در گوشی خود باز کنید و به وب سایتی که می خواهید در میانبر صفحه اصلی ایجاد کنید ، حرکت کنید. پس از بارگیری وب سایت ، با ضربه زدن به سه نقطه عمودی موجود در گوشه بالا سمت راست ، فهرست تنظیمات Chrome را باز کنید.

Add a Website to Your Android Home Screen

سپس گزینه “Add To Home Screen” را انتخاب کنید.

Add a Website to Your Android Home Screen

یک صفحه نمایش جدید که به شما امکان می دهد تا آیکون را بطور خودکار قرار دهید یا مکان انتخاب آن را انتخاب کنید. در این صفحه “Add To Home Screen” ، پیش نمایش از نماد میانبر را مشاهده خواهید کرد. روی دکمه “Add Automatically” ضربه بزنید تا هر مکان در دسترس باشد ، نماد جدید را در صفحه اصلی دستگاه Android خود قرار دهید.

اگر می خواهید نماد را در جایی متفاوت در صفحه اصلی خود قرار دهید ، نماد را لمس کرده و نگه دارید و آن را به مکان دلخواه خود بکشید.

با استفاده از فایرفاکس یک وب سایت به صفحه اصلی خود اضافه کنید

برنامه Mozilla Firefox را باز کنید و به وب سایتی بروید که می خواهید به میانبر در صفحه اصلی دستگاه Android خود تبدیل شوید. آدرس وب سایت را در نوار آدرس لمس کرده و نگه دارید تا یک منوی ظاهر شده ظاهر شود. گزینه “Add Page Shortcut” را انتخاب کنید.

Firefox Android میانبر را اضافه کنید

یک پنجره جدید باز خواهد شد ، و پیش نمایش نماد 1 × 1 را مشاهده می کنید. برای افزودن نماد در صفحه اصلی دستگاه ، دکمه “Add Automatically” را فشار دهید. برای پیکربندی مکان دقیق مکان قرارگیری میانبر در صفحه اصلی ، نماد را لمس کرده و نگه دارید و آن را به محل مورد نظر خود بکشید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید