آیفون و آیپد

آموزش مخفی کردن برنامه ها در آیفون یا آیپد

اپل به شما اجازه نمی دهد برنامه ها را که مانند آندروید کاملاً مخفی کنید. این به احتمال زیاد به دلایل امنیتی است. خوشبختانه ، مواردی وجود دارد که می توانید برای مخفی کردن برنامه ها در آیفون و آیپد استفاده کنید.

مخفی کردن برنامه در آیفون : برنامه را از پیشنهادات جستجوی سیری خارج کنید

پیشنهادات Siri در صفحه امروز و در کنار قسمت جستجوی Spotlight در آیفون شما ظاهر می شود . اگر برای یافتن برنامه به طور مرتب از جستجو استفاده می کنید ، برنامه ای که می خواهید پنهان کنید ممکن است هر از گاهی پیشنهاد شود. یا ممکن است هنگام جستجو برای سایر برنامه ها نمایان شود.

پیشنهادات سیری در iOS.

اگر از یک برنامه زیاد استفاده کنید ، سیری مرتباً آن را توصیه می کند. دستیار اپل همچنین از برنامه یاد می گیرد و پیشنهادات خود را در مورد سایر برنامه ها ارائه می دهد. هنگامی که دکمه “Share” را در یک برنامه انتخاب می کنید ، معمولاً لیستی از مقاصد پیشنهادی را که سیری بر اساس استفاده از آن یاد گرفته است ، مشاهده می کنید.

مرتبط:آموزش فعال سازی قابلیت ایردراپ (AirDrop) در دستگاه‌های اپل

سپس نتایج جستجو وجود دارد. بسیاری از برنامه ها به iOS این امکان را می دهند که پایگاه داده های قابل جستجو را فهرست بندی کند ، بنابراین می توانید اسناد یا یادداشت ها را به سرعت در جستجوی بومی iOS پیدا کنید. این می تواند اطلاعات بسیار بیشتری را نسبت به یک پیشنهاد ساده سیری ارائه دهد.

نتایج جستجوی سیستم iOS از برنامه های فهرست بندی شده.

به Settings > Siri and Search بروید و برنامه مورد نظر برای “hide” از لیست برنامه های نصب شده در دستگاه خود را پیدا کنید. برای مشاهده یک نمایه دیگر ، همه گزینه های موجود در این صفحه را غیرفعال کنید.

“Show Program” را غیرفعال کنید تا برنامه از همه نتایج جستجو و صفحه های پیشنهادی خارج شود.

یک برنامه را از پیشنهادات و نتایج جستجو Siri حذف کنید

برنامه را در یک پوشه مخفی کنید

راه دیگر برای مخفی کردن برنامه ها در آیفون یا آیپد این است که می توانید پوشه ها را در iOS با ضربه زدن و نگه داشتن یک نماد برنامه ایجاد کنید. سپس ، روی یک برنامه ضربه بزنید و نگه دارید و روی یک برنامه دیگر حرکت کنید. یک پوشه ظاهر می شود و شما می توانید نام دلخواه برای آن انتخاب کنید.

پوشه برنامه های iOS.

من روی پوشه ای به نام “Utilities” برنامه هایی مانند TeamViewer ، Telegram و یک مبدل PDF را قرار داده ام. ایده های دیگر شامل یک پوشه “کار” یا یک پوشه پر از برنامه “خرید” یا ابزار “Office” است. یک پوشه “Health” ممکن است به اندازه کافی کسل کننده باشد تا جلوی جاسوسی دیگران را بگیرد. 🙂

غیرفعال کردن اعلان های برنامه

اعلان های برنامه حتی پس از آنکه آن را از جستجو و سایر پیشنهادات خارج کنید ، هنوز ظاهر می شوند. به Settings > Notifications بروید ، و سپس پایین بروید تا برنامه را پیدا کنید. بر روی آن ضربه بزنید ، و سپس گزینه “Allow Notifications” را غیرفعال کنید تا از نمایش هرگونه اعلان در تلفن خود ، برنامه جلوگیری کند.

گزینه "اعلان ها" برای مسنجر در iOS.

همچنین می توانید به سادگی انتخاب کنید تا اعلان ها را از روی صفحه قفل پنهان کنید و آگهی ها را غیرفعال کنید. اگر “Notification Center” را فعال کنید ، فقط هنگامی که به طور دستی آنها را بررسی می کنید ، اعلان ها را برای یک برنامه مشاهده خواهید کرد. اگر در پنهان کردن یک برنامه جدی هستید ، بهتر است همه تنظیمات را غیرفعال کنید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید