گوگل کروم

نحوه فعال کردن حالت ناشناس در گوگل کروم

حالت ناشناس گوگل کروم می تواند با ذخیره نکردن سابقه شما و پاک کردن خودکار کوکی ها به خصوصی نگه داشتن داده های مرور شما کمک کند. در اینجا نحوه فعال کردن حالت ناشناس در گوگل کروم آورده شده است.

حالت ناشناس در کروم چیست؟

حالت ناشناس گوگل کروم در درجه اول برای ایمن نگه داشتن عادات مرور شما از سایر کاربران در همان رایانه طراحی شده است. مانند سایر حالت‌های مرور خصوصی که در اکثر مرورگرهای وب یافت می‌شوند، حالت ناشناس سابقه مرور شما یا اطلاعاتی را که وارد می‌کنید در فرم‌ها ذخیره نمی‌کند و پس از بستن پنجره، حافظه پنهان و کوکی‌های مرورگر شما را پاک می‌کند.

نحوه فعال کردن حالت ناشناس در گوگل کروم

سریعترین راه برای باز کردن حالت ناشناس، میانبر صفحه کلید است. کلیدهای Ctrl+Shift+n (Command+Shift+n در مک) را در گوگل کروم بزنید تا یک پنجره حالت ناشناس جدید ظاهر شود.

مطالب مرتبط: نحوه مشاهده و پاک کردن تاریخچه دانلود در گوگل کروم

همچنین می‌توانید حالت ناشناس را با رابط کاربری Chrome فعال کنید. روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای پنجره کلیک کنید و سپس روی «New Incognito Window» کلیک کنید.

اگر می‌خواهید همیشه از حالت ناشناس استفاده کنید، می‌توانید  Google Chrome را به طور پیش‌فرض در حالت ناشناس شروع کنید .

هر زمان که یک برگه جدید با حالت ناشناس فعال راه‌اندازی می‌کنید، پیامی را خواهید دید که می‌گوید «You’ve Gone Incognito» در وسط صفحه.

نشانگر دیگری برای حالت ناشناس در گوشه سمت راست بالای کروم وجود دارد – تا زمانی که شما ناشناس هستید قابل مشاهده است.

به یاد داشته باشید، حالت ناشناس بیشتر فعالیت‌های ردیابی را متوقف نمی‌کند. این فقط از ذخیره تاریخچه مرور شما به صورت محلی در رایانه شخصی شما جلوگیری می کند. مدیران شبکه، ISP شما و وب‌سایت‌هایی که بازدید می‌کنید، همگی می‌توانند شما را شناسایی کنند.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید