آیفون و آیپد

نحوه ذخیره پی دی اف ( PDF ) در آیفون یا آیپد

در حین مرور وب ، ممکن است که بخواهید پی دی اف را در آیفون یا آیپد خود ذخیره کنید . در ادامه چگونگی این کار را توضیح می دهیم .

ذخیره پی دی اف در آیفون و آیپد

هنگام مشاهده فایل PDF در سافاری ، بر روی دکمه Share ضربه بزنید. دکمه Share در یک مکان متفاوت در آیفون یا آیپد قرار دارد. در یک آیفون در گوشه سمت چپ پایین صفحه قرار دارد.

Save a PDF to Your iPhone or iPad

در iPad ، دکمه Share دقیقا در سمت راست نوار آدرس مرورگر قرار دارد. همیشه مانند یک مربع گرد با یک فلش به سمت بالا به نظر می رسد.

Save a PDF to Your iPhone or iPad

پس از ضربه زدن بر روی دکمه اشتراک گذاری ، iOS لیستی از راه هایی که می توانید فایل را به اشتراک بگذارید یا ذخیره کنید ، از جمله ارسال آن به دیگران از طریق پیام متنی یا ایمیل ، به شما ارائه می دهد.

Save a PDF to Your iPhone or iPad

لیست را با انگشت خود به پایین بکشید تا زمانی که برنامه ای را که می خواهید در آن باز کنید پیدا کنید.

Save a PDF to Your iPhone or iPad

بسیاری از افراد برای مشاهده بعدی PDF به برنامه کتابهای داخلی را انتخاب می کنند. پس از ذخیره در کتاب ، همیشه از طریق برنامه Books در دسترس است.

برخی افراد ترجیح می دهند PDF ها را در Dropbox ذخیره کنند (یعنی یک سرویس پولی که در فروشگاه App موجود است) ، تا بتوانند بعداً آنها را در رایانه بازیابی کنند. اگر Dropbox را نصب کرده باشید ، این گزینه در لیست خواهد بود. می توانید آن را در هر سرویس ذخیره سازی پرونده که دوست دارید ، از جمله Google Drive و Microsoft OneDrive ذخیره کنید.

مرتبط: نحوه رمزگذاری پی دی اف PDF در سیستم عامل مک

iOS همچنین راهی برای صرفه جویی در اسناد در خارج از برنامه خاص به نام ” Files ” دارد.

اگر می خواهید PDF را در Files ذخیره کنید ، این لیست را به پایین بکشید تا گزینه Files را ببینید و روی آن ضربه بزنید. سپس مکان ذخیره خود را انتخاب کنید.

Save a PDF to Your iPhone or iPad

بعداً ، در برنامه Files ، می توانید PDF موردنظر خود را که بارگیری کرده اید ، مشاهده کنید. یا اگر PDF را در Books ذخیره کرده اید ، می توانید برنامه Books را باز کنید و PDF را در آنجا بخوانید.

ساده و آسان!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید