آیفون و آیپد

نحوه ذخیره پی دی اف ( PDF ) در آیفون یا آیپد

در حین مرور وب ، ممکن است که بخواهید پی دی اف را در آیفون یا آیپد خود ذخیره کنید . در ادامه چگونگی این کار را توضیح می دهیم .

ذخیره پی دی اف در آیفون و آیپد

هنگام مشاهده فایل PDF در سافاری ، بر روی دکمه Share ضربه بزنید. دکمه Share در یک مکان متفاوت در آیفون یا آیپد قرار دارد. در یک آیفون در گوشه سمت چپ پایین صفحه قرار دارد.

Save a PDF to Your iPhone or iPad

در iPad ، دکمه Share دقیقا در سمت راست نوار آدرس مرورگر قرار دارد. همیشه مانند یک مربع گرد با یک فلش به سمت بالا به نظر می رسد.

Save a PDF to Your iPhone or iPad

پس از ضربه زدن بر روی دکمه اشتراک گذاری ، iOS لیستی از راه هایی که می توانید فایل را به اشتراک بگذارید یا ذخیره کنید ، از جمله ارسال آن به دیگران از طریق پیام متنی یا ایمیل ، به شما ارائه می دهد.

Save a PDF to Your iPhone or iPad

لیست را با انگشت خود به پایین بکشید تا زمانی که برنامه ای را که می خواهید در آن باز کنید پیدا کنید.

Save a PDF to Your iPhone or iPad

بسیاری از افراد برای مشاهده بعدی PDF به برنامه کتابهای داخلی را انتخاب می کنند. پس از ذخیره در کتاب ، همیشه از طریق برنامه Books در دسترس است.

برخی افراد ترجیح می دهند PDF ها را در Dropbox ذخیره کنند (یعنی یک سرویس پولی که در فروشگاه App موجود است) ، تا بتوانند بعداً آنها را در رایانه بازیابی کنند. اگر Dropbox را نصب کرده باشید ، این گزینه در لیست خواهد بود. می توانید آن را در هر سرویس ذخیره سازی پرونده که دوست دارید ، از جمله Google Drive و Microsoft OneDrive ذخیره کنید.

مرتبط: نحوه رمزگذاری پی دی اف PDF در سیستم عامل مک

iOS همچنین راهی برای صرفه جویی در اسناد در خارج از برنامه خاص به نام ” Files ” دارد.

اگر می خواهید PDF را در Files ذخیره کنید ، این لیست را به پایین بکشید تا گزینه Files را ببینید و روی آن ضربه بزنید. سپس مکان ذخیره خود را انتخاب کنید.

Save a PDF to Your iPhone or iPad

بعداً ، در برنامه Files ، می توانید PDF موردنظر خود را که بارگیری کرده اید ، مشاهده کنید. یا اگر PDF را در Books ذخیره کرده اید ، می توانید برنامه Books را باز کنید و PDF را در آنجا بخوانید.

ساده و آسان!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید