موبایل اندروید و تبلت

نحوه خاموش کردن روشنایی خودکار در اندروید

حسگرهای نور این امکان را برای نمایشگرهای گوشی‌های اندرویدی فراهم کرده‌اند که به طور خودکار روشنایی را مطابق با محیط اطراف شما تنظیم کنند. این مفید است، اما کامل نیست. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه آن را خاموش کنید و روشنایی را به صورت دستی کنترل کنید.

اکثر دستگاه های اندرویدی این روزها روشنایی خودکار را «روشنایی تطبیقی» می نامند. نه تنها از حسگر نور برای مطابقت با محیط اطراف شما استفاده می کند، بلکه می تواند عادات شما را نیز یاد بگیرد. اگر همیشه در یک زمان خاص از روز روشنایی را کم کنید، این کار را برای شما انجام خواهد داد.

با این حال، تمام این تنظیم خودکار گاهی اوقات می تواند آزاردهنده باشد. شاید شما فقط می خواهید روشنایی را تنظیم کنید و آن را در آنجا نگه دارید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

نحوه خاموش کردن روشنایی خودکار در اندروید

مطالب مرتبط: نحوه پیگیری مکان کودک خود در اندروید

ابتدا، یک یا دو بار، بسته به دستگاهتان، انگشت خود را از بالای صفحه به پایین بکشید و روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید تا به تنظیمات بروید.

به پایین بروید و بخش «Display» را انتخاب کنید.

کلید «Adaptive Brightness» را در اینجا خاموش کنید.

خودشه! اکنون هنگامی که روشنایی را تنظیم می کنید، در سطحی که تنظیم کرده اید باقی می ماند تا زمانی که دوباره آن را تغییر دهید. این در واقع می تواند یک ترفند خوب برای به حداکثر رساندن عمر باتری باشد. ممکن است متوجه شوید که می توانید سطح روشنایی کمتری را نسبت به آنچه روشنایی خودکار تنظیم می کند تحمل کنید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید