آیفون و آیپد

نحوه خاموش کردن آیفون 13

برای کمک به عیب یابی یا صرفه جویی در مصرف باتری، گاهی اوقات باید آیفون 13 خود را به طور کامل راه اندازی مجدد یا خاموش کنید . ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید — با دستورالعمل هایی که برای آیفون 13 مینی، آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس نیز اعمال می شود .

آیفون 13 را با دکمه های سخت افزاری خاموش کنید

با استفاده از دو دکمه در دو طرف دستگاه می توانید به راحتی آیفون 13 را به طور کامل خاموش کنید . برای انجام این کار، دکمه افزایش صدا (در سمت چپ گوشی) و دکمه جانبی (در سمت راست) را فشار داده و نگه دارید.

دو دکمه را نگه دارید تا زمانی که نوار لغزنده “slide to power off” روی صفحه ظاهر شود. سپس، با قرار دادن انگشت خود روی دایره در نوار لغزنده و کشیدن آن به سمت راست، از نوار لغزنده استفاده کنید.

پس از آن، آیفون 13 شما خاموش می شود و به طور کامل خاموش می شود. برای اینکه بعداً دوباره آن را روشن کنید، دکمه Side را نگه دارید تا لوگوی اپل را روی صفحه ببینید.

مطالب مرتبط: نحوه یافتن فایل های دانلود شده در آیفون یا آیپد

آیفون 13 را در تنظیمات خاموش کنید

همچنین خاموش کردن آیفون 13 با استفاده از برنامه تنظیمات آسان است—بدون نیاز به دکمه. برای انجام این کار، ابتدا تنظیمات را با ضربه زدن روی نماد چرخ دنده خاکستری باز کنید.

در تنظیمات، روی «General» ضربه بزنید.

در «General»، به پایین لیست بروید و «Shut Down» را انتخاب کنید.

پس از ضربه زدن روی “Shut Down”، یک نوار لغزنده “Slide to Power Off” روی صفحه ظاهر می شود. آن را به سمت راست بکشید تا آیفون 13 شما خاموش شود.

اکنون که خاموش است، آیفون 13 شما دیگر از باتری استفاده نمی کند، بنابراین می توانید آن را برای مدت زمان نسبتاً طولانی بدون از دست دادن شارژ ذخیره کنید.

اگر می‌خواهید با خاموش کردن و راه‌اندازی مجدد آیفون خود مشکلی را برطرف کنید، 30 ثانیه صبر کنید، سپس با نگه داشتن دکمه Side (در سمت راست آیفون) آیفون خود را دوباره روشن کنید تا لوگوی اپل را ببینید. موفق باشید!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید