آیفون و آیپد

نحوه حذف برنامه ها در آیفون

App Store به شما امکان می دهد تقریباً هر برنامه ای را که می توانید روی دستگاه iOS خود تصور کنید اضافه کنید. متأسفانه ، فضای ذخیره سازی شما نامحدود نیست و گاهی مجبورید از شر یک یا دو برنامه خلاص شوید. این می تواند یک بازی باشد که شما دیگر آن را انجام نمی دهید ، یا شاید شما در حال تغییر تنظیمات خانه هوشمند خود هستید. به هر دلیلی ، در اینجا نحوه حذف برنامه های iPhone فقط در چند مرحله ساده آورده شده است.

همچنین نگاه کنید به: نحوه پیدا کردن شماره مدل آیفون یا آیپد

اگرچه روند کار بسیار ساده است ، اما مراحل برای iOS 14 در مقایسه با iOS 13 و نسخه های قبلی کمی متفاوت است. ما شما را از طریق هر دو روش راهنمایی خواهیم کرد. بیایید به آن برسیم.


iOS 13 و دستگاه های قدیمی تر

اگر دستگاه قدیمی تری دارید یا هنوز به iOS 14 منتقل نشده اید ، مراحل شما بسیار ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به صفحه اصلی خود بروید که شامل برنامه مورد نظر برای حذف است. سپس نماد برنامه را لمس کرده و نگه دارید تا به صدا در بیاید. اکنون باید ببینید که یک “x” کوچک در گوشه بالا سمت چپ برنامه هایی که می توانید حذف کنید ظاهر می شود. “x” را فشار دهید و سپس روی دکمه قرمز Delete کلیک کنید.

آنچه در آن وجود دارد همین است. شما برنامه ای را از iPhone خود حذف کرده اید. فقط بخاطر بسپارید ، این فقط کاری برای دستگاه های قدیمی iOS است ، بنابراین اگر در iOS 14 کار می کنید ، به خواندن ادامه دهید.

دستگاه های iOS 14

بسیاری از کاربران آیفون در حال حاضر بر روی iOS 14 در حال اجرا هستند ، که یک روند کمی بیشتر درگیر برای حذف برنامه ها است. این لزوما دشوار نیست ، اما فقط یک یا دو حلقه اضافی برای پرش وجود دارد.

وقتی یک برنامه را طولانی فشار می دهید ، لیستی از گزینه ها ظاهر می شود. این گزینه ها با توجه به برنامه متفاوت است ، اما گزینه مهم در اینجا Remove App است . گرچه به نظر می رسد باید برنامه را حذف کند ، اما فقط برنامه را به جای آن به کتابخانه برنامه شما منتقل می کند.

در اینجا یک لیست سریع از مراحل وجود دارد:

  1. برنامه ای را که می خواهید حذف کنید طولانی فشار دهید.
  2. منتظر بمانید تا منوی گزینه های سریع ظاهر شود.
  3. روی دکمه Remove App ضربه بزنید .
  4. اکنون می توانید برنامه خود را در App Library پیدا کنید ، اگرچه دیگر در صفحه اصلی شما وجود ندارد.

اگر می خواهید این برنامه را برای همیشه حذف کنید ، باید چند مرحله دیگر انجام دهید. با این حال ، اگر فقط می خواستید صفحه اصلی خود را کمی تمیز کنید ، باید اکنون کاملاً آماده باشید.

همچنین نگاه کنید به:  مقایسه آیفون SE 2020 با گلکسی S10e | مقایسه گلکسی S20 با آیفون 11 اپل | مقایسه آیفون 11 پرو با گلکسی نوت 10 پلاس

برنامه ها را از App Library حذف کنید

هنگامی که برنامه ای را از صفحه اصلی خود حذف کردید ، می توانید به کتابخانه برنامه خود بروید . صفحه را به سمت چپ بکشید تا کتابخانه شما ظاهر شود. سپس ، می توانید از نوار جستجو برای یافتن برنامه مورد نظر استفاده کنید. پس از ظاهر شدن ، برنامه را فشار داده و نگه دارید تا لیست کوتاه تری از گزینه ها باز شود. روی دکمه Delete App ضربه بزنید و سپس تصمیم خود را تأیید کنید. اکنون برنامه باید برای همیشه از بین برود ، اگرچه همیشه بعداً می توانید دوباره آن را بارگیری کنید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید