آیفون و آیپد

نحوه جابجایی بین تب ها در سافاری در آیفون

جابه‌جایی بین تب‌های باز Safari در آیفون شما نباید دردسرساز باشد. Safari به شما امکان می دهد با استفاده از یک حرکت تند کشیدن انگشت یا دکمه Tabs به سرعت بین برگه ها جا به جا شوید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه انجام دهید.

مرتبط: نحوه مشاهده رمز عبور ( پسورد ) ذخیره شده در مرورگر سافاری

نحوه تغییر زبانه ها با کشیدن انگشت در سافاری

رابط سافاری با iOS 15 تغییر کرد و نوار برگه را در پایین قرار داد. می توانید  به سافاری قدیمی بروید یا می توانید با چرخش به حالت افقی به برگه های خود دسترسی پیدا کنید . با این حال، زمانی که نوار در پایین است و در حالت عمودی باقی می‌مانید، روشی منظم برای جابه‌جایی بین برگه‌ها وجود دارد.

برای شروع، مرورگر سافاری را در آیفون خود راه اندازی کنید و چند سایت را در تب های مختلف باز کنید. اگر در اولین برگه لیست برگه های باز هستید، قسمت کوچکی از برگه سمت راست را می فروشید.

اکنون، می‌توانید یک حرکت تند کشیدن به چپ در نوار برگه انجام دهید تا به برگه بعدی بروید.

به همین ترتیب، اگر قسمتی از یک برگه را در سمت چپ نوار برگه مشاهده کردید، انگشت خود را به سمت راست بکشید تا به برگه سمت چپ بروید تا به برگه قبلی بروید.

مرتبط: راهنمای کامل تسلط بر زبانه ها در سافاری

نحوه تغییر زبانه ها با استفاده از دکمه Tabs در سافاری

کشیدن انگشت روی نوار برگه برای جابه‌جایی بین برگه‌های باز سافاری می‌تواند خسته‌کننده باشد، به خصوص زمانی که برگه‌های باز زیادی دارید. اما با دکمه Tabs می توانید به سرعت از اولین تب به آخرین برگه یا هر کدام در بین آن بپرید.

مرورگر سافاری را در آیفون خود روشن کنید و برخی از سایت ها را در تب های مختلف باز کنید. روی دکمه “Tabs” (دو مربع آبشاری) در سمت راست (بالا یا پایین، بسته به جایی که نوار برگه را قرار داده اید) ضربه بزنید.

شبکه‌ای از برگه‌های سافاری به سبک کارت را باز می‌کند. برای جابه‌جایی به هر برگه‌ای می‌توانید اسکرول کنید و ضربه بزنید، و این کار سریع‌تر از کشیدن انگشت از میان برگه‌های باز دیگر است.

خودشه! پس از مرور، می‌توانید همه تب‌های سافاری را به‌طور هم‌زمان در آیفون ببندید .

مرتبط: نحوه بستن همه پنجره های سافاری به طور همزمان در آیفون و آیپد

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید