مایکروسافت پاورپوینت

نحوه تغییر سرعت انیمیشن در پاورپوینت

اگر در ارائه پاورپوینت خود یک انیمیشن دارید که خیلی آهسته حرکت می کند (یا خیلی سریع) ، می توانید سرعت انیمیشن را تنظیم کنید تا با زمان دلخواه خود مطابقت داشته باشد. در اینجا نحوه تغییر سرعت انیمیشن در پاورپوینت را به شما توضیح می دهیم .

تغییر سرعت انیمیشن در پاورپوینت

ابتدا شیء موجود در اسلایدها را که حاوی انیمیشن است انتخاب کنید. اگر قبلاً یکی از آنها را به شیء خود اختصاص نداده اید ، می توانید با انتخاب یکی از گزینه های زیادی که در گروه ” Animations ” از برگه ” Animations ” وجود دارد ، این کار را انجام دهید. تصویر خود را به انیمیشن “Grow & Turn” اختصاص خواهیم داد.

Change the Speed of an Animation in PowerPoint

به طور پیش فرض ، مدت زمان انیمیشن بر روی یک ثانیه تنظیم می شود. با انتخاب ” Preview ” در سمت چپ برگه ” Animations ” می توانید پیش نمایش انیمیشن را بررسی کنید.

Change the Speed of an Animation in PowerPoint

حالا که انیمیشن را دیده اید ، زمان آن رسیده که سرعت را تنظیم کنید. هنوز هم در برگه ” Animations ” ، به گروه ” Timing ” بروید. در اینجا گزینه “مدت” را مشاهده خواهید کرد. همانطور که اشاره کردیم ، متوجه خواهید شد که در حال حاضر یک ثانیه تنظیم شده است. با انتخاب فلش های بالا و پایین در جعبه مدت ، مدت (با 0.25 افزایش دوم) را تنظیم کنید. از طرف دیگر ، کافی است مقدار زمان را در کادر تایپ کنید.

Change the Speed of an Animation in PowerPoint

اکنون ، وقتی انیمیشن را بازی می کنید ، در مدت زمان مشخص پخش می شود.

مرتبط: باز کردن ورد ، اکسل یا پاورپوینت در حالت ایمن ( Safe Mode ) آفیس

به عنوان یک کمی خوب ، کنار ، اگر چندین انیمیشن دارید و آنها را انتخاب کرده اید که با انتخاب گزینه “شروع قبلی” بعد از آن شروع به کار کنند ، می توانید زمان اجرای انیمیشن بعدی را تنظیم کنید. برای انجام این کار ، گزینه “تأخیر” (00:00 به طور پیش فرض) را در زمان مورد نظر تنظیم کنید. این گزینه نیز با 0.25 افزایش دوم تنظیم می شود.

Change the Speed of an Animation in PowerPoint

پس از پخش اولین اسلاید ، انیمیشن در مدت زمان مشخصی شروع می شود.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید