موبایل اندروید و تبلت

نحوه تغییر رنگ تم در اندروید

اندروید 12 یک موتور تم با نام “Material You” معرفی کرد. با تغییر دادن تصاویر پس زمینه ، می توانید رنگ های رابط کاربری Android را به طور کامل تغییر دهید. انجام این کار بسیار آسان است و تأثیر چشمگیری دارد. ما به شما نشان می دهیم چگونه کار می کند؟ 

خوب ، خیلی ساده است. اندروید عکس پس زمینه شما را تجزیه و تحلیل می کند و چند رنگ برجسته را برای استفاده در سیستم عامل انتخاب می کند. این شامل تنظیمات سریع ، نمادها ، کنترل صدا ، صفحه قفل و موارد دیگر است. تم با حالت های روشن و تاریک کار می کند .

تغییر رنگ تم در اندروید

مرتبط: نحوه روشن کردن حالت تاریک در Android

بنابراین اگر تصویر زمینه مورد علاقه خود را دارید و از اندروید 12 یا جدیدتر استفاده می کنید ، این به معنای واقعی کلمه است. در اینجا چند نمونه از نحوه تغییر رنگ کاغذ دیواری آورده شده است.

حالا که دیدید چه کاری می تواند انجام دهد ، بیایید تصویر زمینه را تغییر دهیم تا تم جدیدی به دست آوریم! ابتدا روی صفحه اصلی ضربه بزنید و نگه دارید.

“Wallpapers & Style” یا معادل آن را انتخاب کنید .

کاغذ دیواری مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی صفحه اصلی اعمال کنید.

و اکنون شما یک تم جدید دارید!

واقعا به همین آسونیه. تا زمانی که اندروید 12 را اجرا می کنید ، هر کاغذ دیواری اساساً مضمون خاص خود را دارد. به خاطر داشته باشید که ممکن است این فرآیند در برخی از دستگاه ها متفاوت باشد و برخی از شرکت ها ممکن است از آن پشتیبانی نکنند .

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید