گوگل کروم

نحوه تغییر خودکار پس زمینه گوگل کروم

با توجه به اینکه چند بار زبانه های جدید را در گوگل کروم باز می کنیم ، خسته شدن از هر تصویر پس زمینه ثابت بسیار ناخوشایند است . خوشبختانه ، کروم به شما امکان می دهد هر روز تصویر پس زمینه صفحه برگه جدید را به طور خودکار تغییر دهید. در اینجا نحوه تغییر خودکار پس زمینه گوگل کروم آورده شده است.

تغییر خودکار پس زمینه گوگل کروم

مرتبط: نحوه تغییر موتور جستجوی پیش فرض در گوگل کروم

ابتدا مرورگر گوگل کروم را در رایانه Windows 10 ، Mac ، Chrome OS یا Linux خود راه اندازی کنید. سپس ، یک برگه جدید باز کنید و روی دکمه “Customize” در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.

در پنجره بازشو که ظاهر می شود ، مطمئن شوید که در بخش “Background” هستید.

در صفحه “Background” ، تعدادی مجموعه از پیش تعیین شده از پس زمینه مانند “Textures,” “Landscapes,” “Art,” و “Earth” را پیدا خواهید کرد. گوگل کروم می تواند به طور خودکار هر روز یک تصویر زمینه جدید از هر یک از این مجموعه ها در صفحه برگه جدید شما اعمال کند.

بنابراین ، بیایید بگوییم که شما می خواهید گوگل کروم تصویر زمینه جدیدی از مجموعه “Earth” را در صفحه برگه جدید شما نمایش دهد. برای این کار ، ابتدا روی تصویر کوچک مجموعه در شبکه کلیک کنید.

در صفحه بعد ، گوگل کروم تمام تصاویر پس زمینه مجموعه را لیست می کند. کلید “Refresh Daily” را در گوشه بالا سمت راست پنجره بازشو روشن کنید.

برای ذخیره تنظیمات برگزیده خود ، روی گزینه “Done” کلیک کنید.

پس از آن ، صفحه برگه جدید در مرورگر Google Chrome شما هر روز یک پس زمینه جدید از مجموعه “Earth” (یا هر مجموعه ای را که انتخاب کردید) نشان می دهد.

اگر از یکی از تصاویر پس زمینه واقعاً لذت می برید ، می توانید نام سازنده پس زمینه فعلی و منبع آن را در گوشه پایین سمت چپ صفحه برگه جدید مشاهده کنید.

خوش بگذره!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید