موبایل اندروید و تبلت

نحوه تنظیم و تغییر تصویر پس زمینه اندروید براساس زمان روز

تغییر تصویر پس زمینه یکی از ساده ترین راه ها برای تازه نگاه داشتن دستگاه اندروید شما است. اگر می خواهید کارها را به سطح بعدی برسانید ، می توانید تصویر زمینه را تنظیم کنید تا در طول روز به طور خودکار تغییر کند . ما به شما نحوه تنظیم و تغییر تصویر پس زمینه اندروید براساس زمان روز را نشان خواهیم داد.

به چند روش می توانید به این هدف نزدیک شوید. ابتدا می توانید از یک برنامه تصویر زمینه زنده استفاده کنید که به طور خودکار متناسب با زمان روز تغییر می کند. روش دیگر شامل تنظیمات کمی بیشتر است ، اما به شما امکان استفاده از تصاویر خاص را نیز می دهد. در زیر به هر دو مورد خواهیم پرداخت.

نحوه استفاده از تصویر پس زمینه زنده

برنامه هایی که ما در این راهنما استفاده می کنیم تصاویر زمینه زنده هستند ، به این معنی که به جای اینکه فقط یک تصویر ثابت نشان دهند ، به صورت پویا تغییر می کنند. قبل از اینکه به برنامه ها نگاه کنیم ، بیایید یاد بگیریم که چگونه یک تصویر زمینه زنده تنظیم کنیم.

مرتبط: بازگشت به تنظیمات کارخانه ( factory reset ) در اندروید

این فرآیند در اکثر گوشی ها و تبلت های اندرویدی یکسان است. با این حال ، بسته به تنظیمات صفحه اصلی مورد استفاده و سازنده دستگاه ، کمی متفاوت به نظر می رسد.

برای شروع ، هر فضای خالی را در صفحه اصلی دستگاه Android خود ضربه بزنید و نگه دارید.

در منوی زمینه ، روی «Styles & Wallpapers» ضربه بزنید.

نحوه تنظیم و تغییر تصویر پس زمینه اندروید براساس زمان روز

صفحه انتخاب تصویر زمینه بسته به سیستم و سازنده دستگاه متفاوت به نظر می رسد ، اما باید یک بخش “Live Wallpapers” وجود داشته باشد.

برنامه تصویر زمینه زنده ای را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.

نحوه تنظیم و تغییر تصویر پس زمینه اندروید براساس زمان روز

پیش نمایش تصویر زمینه زنده باز می شود. اگر گزینه های پیکربندی وجود دارد ، روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید تا “تنظیمات” را باز کنید و سپس روی “Apply” یا “Set Wallpaper” ضربه بزنید.

نحوه تنظیم و تغییر تصویر پس زمینه اندروید براساس زمان روز

معمولاً گزینه تنظیم کاغذ دیواری را فقط روی صفحه اصلی یا صفحه اصلی و صفحه قفل مشاهده خواهید کرد.

تنظیم و تغییر تصویر پس زمینه اندروید برای براساس روز شما

تعدادی برنامه زنده تصویر زمینه در فروشگاه Google Play وجود دارد که می تواند متناسب با زمان روز یا حتی شرایط آب و هوایی تغییر کند. در زیر تعدادی از مواردی که می توانید امتحان کنید وجود دارد:

  • YoWindow :  این برنامه آب و هوا همچنین دارای یک ویژگی تصویر زمینه زنده است. شما می توانید از مناظر متنوعی انتخاب کنید که بعضی از آنها شامل حرکت هستند. آب و هوا تغییر می کند تا مکان فعلی شما را منعکس کند.
  • Forest Live Wallpaper :  این برنامه دارای یک جنگل مینیمالیستی با کوهستانی در پس زمینه و آب و هوای لحظه ای است. همچنین می توانید از بین موضوعات مختلف متناسب با فصل را انتخاب کنید. اگر می خواهید واقعاً سفارشی شوید ، حتی می توانید رنگ درختان ، زمین و کوه ها را انتخاب کنید.
نحوه تنظیم و تغییر تصویر پس زمینه اندروید براساس زمان روز

خودشه! 

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید