آیفون و آیپد

نحوه بی صدا کردن چت گروهی یا پیام متنی در آیفون

اگر اعلان‌های پیام متنی زیادی در آیفون خود از یک شخص (یا گروه) خاص در برنامه پیام‌های اپل دریافت می‌کنید، به راحتی می‌توانید کل رشته را بی‌صدا کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

بی صدا کردن چت گروهی یا پیام متنی در آیفون

ابتدا اپلیکیشن Messages را در آیفون خود باز کنید. مکالمه ای را که می خواهید نادیده بگیرید را در لیست رشته های پیام پیدا کنید، آن را لمس کنید و انگشت خود را به سمت چپ بکشید.

دو گزینه در سمت راست صفحه ظاهر می شود. روی نمادی که شبیه به شکل زنگ خط کشیده شده است ضربه بزنید.

پس از آن، نماد زنگ کوچک، خاکستری و خط خورده را در لیست مکالمه خواهید دید، به این معنی که هشدارهای آن رشته از این به بعد بی‌صدا می‌شوند و اعلان‌های برنامه پیام‌ها را فعال نمی‌کنند.

پس از آن، زمانی که رشته پیام‌ها به‌روزرسانی می‌شود، دیگر اعلان دریافت نخواهید کرد. اگر می‌خواهید هشدارها را برای چت از سر بگیرید، کافی است انگشت خود را به سمت چپ روی رشته پیام بکشید و دوباره روی نماد زنگ ضربه بزنید.

مربوط: نحوه پین کردن مکالمات برنامه Messages در آیفون و آیپد

شایان ذکر است که حداقل دو روش دیگر برای نادیده گرفتن موضوعات در پیام ها وجود دارد. در لیست رشته پیام، می‌توانید یک موضوع را به مدت طولانی فشار دهید و در پنجره‌ای که ظاهر می‌شود، «Hide Alerts» را انتخاب کنید. یا می‌توانید روی نماد آواتار شخص (یا گروهی از نمادها در یک چت گروهی) در بالای مکالمه ضربه بزنید و «Hide Alerts» را به موقعیت «on» تغییر دهید.

البته، اگر می‌خواهید در شرایط مختلف همه مکالمات را بی‌صدا کنید، می‌توانید تنظیمات اعلان پیام‌ها را در برنامه تنظیمات نیز تغییر دهید. و اگر در یک چت گروهی با سایر دستگاه‌های اپل هستید، می‌توانید با ضربه زدن روی نمادهای شرکت‌کننده در بالای صفحه و انتخاب «Leave This Conversation» از چت خارج شوید. موفق باشید!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید