گوگل کروم

نحوه بلاک کردن وب سایت ها در مرورگر گوگل کروم

آیا می خواهید بعضی از وب سایت ها را در مرورگر گوگل کروم مسدود و بلاک کنید ؟ ما به شما روشی را یاد می دهیم که بدون دردسر سایت های مورد نظر را بلاک کنید. با مجله تکنولوژی همراه باشید.

بلاک کردن وب سایت در گوگل کروم

ما Block Site برای مرورگر گوگل کروم پیشنهاد می کنیم . آن را نصب کنید و شما می توانید از گزینه های ساده برای تعریف لیستی از سایت های مسدود شده استفاده کنید. شما حتی می توانید تغییر مسیررا تنظیم کنید ، بنابراین هنگام مراجعه به سایت مسدود شده به طور خودکار به وب سایتی که باید از آن استفاده کنید (شاید وب سایت محل کار شما) هدایت شوید. می توانید مجوزهای Block Site را به سرعت برای انسداد وب سایت ها ویرایش کنید.

اگر نمی خواهید برنامه افزودنی مانند Block Site در هر وب سایتی که بازدید می کنید اجرا شود ، می توانید از مجوزهای برنامه افزودنی Google Chrome برای محدود کردن دسترسی به آن استفاده کنید . به عنوان مثال ، اگر شما فقط می خواهید فیس بوک را مسدود کنید ، می توانید Block SIte را برای اجرای فقط در facebook.com محدود کنید.

مرتبط: آموزش اسکرین شات گرفتن از کل صفحه در گوگل کروم

نحوه مسدود کردن وب سایت ها با کنترل والدین

برنامه افزودنی Block Site برای خودتان خوب است. اما شما نمی توانید از آن برای جلوگیری از دسترسی به وب سایت ها برای فرزندان خود به طور موثر استفاده کنید.

بسیاری از روترهای Wi-Fi دارای ویژگیهای مسدود کننده وب سایت هستند ، و این بسیار بهتر از این برنامه افزودنی Chrome کار می کند. اگر روتر شما چنین ویژگی دارد ، می توانید از طریق روتر یک وب سایت را مسدود کنید و هیچ کس در شبکه Wi-Fi شما قادر به دسترسی به آن نیست. 

همچنین ممکن است بخواهید نرم افزار کنترل والدین را که روی خود رایانه شما اجرا می شود ، بررسی کنید. علاوه بر نرم افزار کنترل والدین جانبی ، سیستم عامل شما دارای ابزارهای مفیدی است.

به عنوان مثال ، ویژگی های Family در ویندوز 10 به شما امکان می دهد وب سایت ها را برای یک حساب کودک مسدود کنید . در Mac ، ویژگی Screen Time که در macOS Catalina اضافه شده است باعث می شود دسترسی به سایت ها محدود شود . در Chromebook ، می توانید از Family Link استفاده کنید تا کنترل کنید کدام یک از وب سایت ها می توانند از حساب کودک بازدید کنند.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید