ویندوز

بهترین برنامه رایگان کنفرانس ویدیویی

کنفرانس ویدیویی می تواند به شما امکان دهد تا به صورت چهره به چهره صحبت کنید. خوشبختانه برنامه های کنفرانس ویدیویی رایگان زیادی وجود دارد که می توانید برای اتصال از آنها استفاده کنید. در ادامه بهترین برنامه رایگان کنفرانس ویدیوی را به شما معرفی می کنیم.

برنامه رایگان کنفرانس ویدیویی Google Hangouts

برنامه رایگان کنفرانس ویدیویی

پشتیبانی:  حداکثر 10 شرکت کننده برای مدت زمان نامحدود.

اگر حساب Google دارید ، به Google Hangouts دسترسی دارید. برای مشتریان Gmail و G Suite Basic رایگان ، Google Hangouts به حداکثر 10 نفر امکان مکالمه در یک تماس ویدیویی را می دهد. این سرویس همچنین از گپ صوتی همزمان پشتیبانی می کند و به شرکت کنندگان امکان می دهد از طریق ایمیل یا یک پیوند اشتراک پذیر به یک کنفرانس بپیوندند.

به دلیل به بحران coronavirus ، مشتریان می توانند تا اول ژوئیه سال 2020 کنفرانس های ویدئویی با حداکثر 250 شرکت کننده برگزار کنند.

سایر ویژگی های سطح Enterprise که برای کلیه مشتریان G Suite در دسترس است شامل امکان پخش ویدئو تا 100000 بیننده در یک دامنه و امکان ضبط و ذخیره جلسات به طور مستقیم در Google Drive است.

می توانید از Google Hangouts در اکثر مرورگرهای وب یا از طریق برنامه های Google Hangouts برای iPhone و Android استفاده کنید .

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید