آیفون و آیپد

نحوه برقراری تماس صوتی در فیس تایم

از تماس های بی سیم تلفن همراه خسته شده اید؟ به لطف FaceTime ، شما می توانید با استفاده از آیفون، آیپد یا مک فقط با صدا با وضوح بالا کاملاً آسان تماس بگیرید. در اینجا نحوه برقراری تماس صوتی در فیس تایم آورده شده است.

چرا برقراری تماس صوتی در فیس تایم

بیشتر مردم FaceTime را به عنوان یک سرویس چت تصویری تصور می کنند ، اما از تماس های صوتی که مانند تماس های تلفنی عادی عمل می کنند نیز پشتیبانی می کند. دوربین فیلمبرداری دستگاه شما در حین تماس خاموش است.

مرتبط: آیا می توانید فیس تایم ( FaceTime ) را در اندروید نصب کنید؟

تماس صوتی فیس تایم جایگزینی عالی برای تماسهای تلفنی عادی است زیرا از اینترنت برای برقراری تماسهای رایگان با صدای شفاف با وضوح بالا در مقایسه با تماس تلفنی معمولی استفاده می کند. از آنجا که این یک تماس اینترنتی است ، دستگاه اپل شما می تواند با استفاده از پهنای باند اضافی ، صدای تماس را بسیار بهتر کند. تنها نیاز این است که هر دو طرف تماس دستگاه های اپل داشته باشند که از FaceTime پشتیبانی می کنند که شامل آیفون ، آیپد و مک است.

نحوه برقراری تماس صوتی فیس تایم در آیفون و آیپد

ابتدا برای برقراری تماس صوتی FaceTime در آیفون و آیپد خود اطمینان حاصل کنید که FaceTime در دستگاه شما فعال است. برای انجام این کار ، تنظیمات را باز کنید ، سپس روی “FaceTime” ضربه بزنید. در تنظیمات FaceTime ، روی کلید کنار گزینه «FaceTime» ضربه بزنید تا روشن شود.

نحوه برقراری تماس صوتی در فیس تایم

بعد ، برنامه فیس تایمرا راه اندازی کنید. در صفحه اصلی FaceTime ، روی دکمه بعلاوه (“+”) ضربه بزنید.

نحوه برقراری تماس صوتی در فیس تایم

در قسمت “To:” ، نام یا شماره شخصی را که می خواهید با او تماس بگیرید وارد کنید. سپس روی «Audio» ضربه بزنید.

نحوه برقراری تماس صوتی در فیس تایم

تماس برقرار خواهد شد در طول تماس ، می توانید با استفاده از دکمه “FaceTime” به تماس ویدیویی فیس تایم بروید ، یا می توانید با ضربه زدن روی نماد گیرنده قرمز تلفن ، ارتباط خود را قطع کنید.

نحوه برقراری تماس صوتی در فیس تایم

با مراجعه به برنامه مخاطبین (یا بخش “Contacts” برنامه “Phone” در آیفون) می توانید تماس صوتی FaceTime برقرار کنید. روی نام شخص در لیست مخاطبین خود ضربه بزنید.

اگر مخاطب از تماس های FaceTime پشتیبانی کند ، ورودی “FaceTime” را در زیر شماره تلفن آنها مشاهده خواهید کرد. برای برقراری تماس صوتی FaceTime ، روی نماد آبی رنگ در بخش “FaceTime” ضربه بزنید.

نحوه برقراری تماس صوتی در فیس تایم

توجه داشته باشید که اگر شخص دیگر از طریق شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود حساب FaceTime ثبت شده نداشته باشد ، این گزینه در صفحه تماس وی نشان داده نمی شود.

نحوه برقراری تماس صوتی فیس تایم در مک

برقراری تماس صوتی FaceTime در مک آسان است. ابتدا برنامه FaceTime را راه اندازی کنید. در کادر نوشتاری با عنوان “Enter a name, email, or number” ، نام یا شماره شخصی را که می خواهید با او تماس بگیرید وارد کنید. اگر به عنوان مخاطبی با قابلیت فیس تایم شناخته شوند ، دکمه های زیر سبز می شوند. روی دکمه “Audio” ضربه بزنید.

در حالی که تماس در حال انجام است ، یک صفحه نمایش پاپ آپ کوچک در گوشه صفحه خود مشاهده خواهید کرد. اگر می خواهید به تماس ویدیویی FaceTime بروید ، روی دکمه “Video” ضربه بزنید. برای پایان دادن به تماس ، روی دکمه “End” ضربه بزنید.

یکی از جالبترین موارد در مورد FaceTime این است که بین همه دستگاه های مهم اپل کار می کند ، بنابراین می توانید از مک خود برای تماس با آیفون و آیپد استفاده کنید. با یک ترفند هوشمندانه حتی می توانید با تلویزیون اپل تماس بگیرید . خوش بگذره!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید