دی 27, 1399 8:06 ب.ظ
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
نحوه خواندن و باز کردن پی دی اف در اندروید

نحوه خواندن و باز کردن پی دی اف (PDF) در اندروید

مدیریت یک فایل PDF در دستگاه تلفن همراه خود ممکن است گاهی سخت باشد. خبر خوب اینکه به سادگی باز کردن یک PDF، بسیار آسان است. دستگاه Android شما احتمالاً قبلاً می تواند این کار را انجام دهد ، اما در غیر این صورت ، ما برخی از گزینه ها را به اشتراک خواهیم گذاشت. در ادامه نحوه خواندن و باز کردن پی دی اف در اندروید را توضیح می دهیم.

نحوه خواندن و باز کردن پی دی اف در اندروید

اول ، این یک احتمال خوب است که شما از قبل برنامه ای در دستگاه Android خود داشته باشید که بتواند PDF ها را باز کند. Google Drive  می تواند این کار را انجام دهد ، اما خوانندگان کتاب الکترونیکی نیز مانند برنامه Kindle می توانند این کار را انجام دهند .

برای اینکه بفهمید آیا برنامه ای دارید که می تواند PDF را باز کند ، فقط سعی کنید این کار را انجام دهید. در دستگاه Android خود به مدیر فایل بروید و یک فایل PDF پیدا کنید . هر برنامه ای که بتواند PDF را باز کند به عنوان گزینه ظاهر می شود.

مرتبط: نحوه تبدیل فایل پی دی اف ( PDF ) به یک سند ورد

به سادگی یکی از برنامه ها را انتخاب کنید و PDF باز می شود.

نحوه خواندن و باز کردن پی دی اف در اندروید

باز هم ، اگر از قبل برنامه ای برای باز کردن PDF ندارید ، چندین مورد وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. ساده ترین آن Google PDF Viewer است . در واقع یک برنامه به معنای سنتی نیست ، زیرا نمی توانید مستقیماً آن را باز کنید. با این حال ، هر زمان که بخواهید PDF را باز کنید ، به عنوان گزینه ظاهر می شود.

نحوه خواندن و باز کردن پی دی اف در اندروید

Files by Google  گزینه دیگری است. این برنامه یک مدیر فایل کامل با قابلیت داخلی برای باز کردن فایل های PDF است. پس از نصب آن بر روی دستگاه ، هر زمان که بخواهید PDF را باز کنید نیز به عنوان گزینه ظاهر می شود.

به خاطر داشته باشید که این برنامه ها فقط به شما امکان مشاهده PDF ها را می دهند. اگر به ابزار PDF قدرتمندتری نیاز دارید ، باید Adobe Acrobat Reader را برای اندروید یا موارد مشابه نصب کنید.

درباره ی عاطفه

خوشحال هستیم که از سایت ما استفاده می کنید :)

مطلب پیشنهادی

نحوه افزودن درصد در مایکروسافت اکسل

نحوه افزودن درصد در مایکروسافت اکسل

آیا می خواهید در اکسل درصدی اضافه کنید؟ چند راه برای انجام این کار وجود دارد. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.