آیفون و آیپد

نحوه اضافه کردن یک وب سایت به صفحه اصلی آیفون یا آیپد

اگراز یک سایت مرتباً بازدید می کنید ، بهتر است که با استفاده از مرورگر Safari یک نماد میانبر را مستقیماً در صفحه اصلی خود اضافه کنید . در اینجا نحوه اضافه کردن یک وب سایت به صفحه اصلی آیفون و آیپد را توضیح می دهیم.

اضافه کردن یک وب سایت به صفحه اصلی آیفون

ابتدا Safari را باز کنید و به وب سایتی بروید که می خواهید در صفحه اصلی iPhone خود قرار دهید. پس از آنجا ، مطمئن شوید که با ضربه زدن یک بار در نزدیکی پایین صفحه ، می توانید نوار ابزار ناوبری را مشاهده کنید ، که باعث می شود ظاهر آن ظاهر شود.

در نوار ابزار ناوبری در پایین صفحه ، روی نماد اشتراک (مستطیل با یک فلش به سمت بالا) ضربه بزنید.

Add a Website to Your iPhone or iPad Home Screen

یک منوی اشتراک گذاری در پایین صفحه ظاهر می شود.  روی “Add to Home Screen” ضربه بزنید.

Add a Website to Your iPhone or iPad Home Screen

منویی با عنوان “Add to Home Screen” ظاهر می شود. با استفاده از صفحه کلید روی صفحه ، از این فهرست استفاده کنید تا نماد وب صفحه اصلی خود را نامگذاری کنید. پس از اتمام کار ، روی “Add” در گوشه سمت راست بالای کادر ضربه بزنید.

Add a Website to Your iPhone or iPad Home Screen

نماد وب سایت در صفحه اصلی شما ظاهر می شود. هر زمان که مایل به استفاده از آن هستید ، کافی است انگار که یک برنامه معمولی است ، روی میانبر ضربه بزنید. Safari به طور خودکار وب سایت را باز و بارگذاری می کند.

Add a Website to Your iPhone or iPad Home Screen

یک وب سایت به صفحه اصلی آیپد خود اضافه کنید

در iPad خود ، Safari را باز کنید و به وب سایتی بروید که می خواهید در صفحه اصلی خود قرار دهید. پس از آنجا ، مطمئن شوید که می توانید با ضربه زدن یک بار در نزدیکی بالای صفحه ، نوار ابزار ناوبری را ببینید ، که باعث می شود ظاهر شود.

مرتبط: نحوه لغو اشتراک در آیفون

در نوار ابزار ناوبری در بالای صفحه ، نماد Share (مستطیل با یک فلش به سمت بالا) را پیدا کنید. روی آن ضربه بزنید.

Add a Website to Your iPhone or iPad Home Screen

یک منوی اشتراک گذاری در سمت راست صفحه ظاهر می شود. روی “Add to Home Screen” ضربه بزنید.

Add a Website to Your iPhone or iPad Home Screen

در مرحله بعد ، پاپ آپ با عنوان “Add to Home Screen” ظاهر می شود که می توانید هر آنچه را که می خواهید ، از نماد صفحه اصلی خود نامگذاری کنید. پس از اتمام کار ، روی “Add” در گوشه سمت راست بالای کادر ضربه بزنید.

نماد وب سایت در صفحه اصلی iPad شما ظاهر می شود. هر زمان که مایل به بازدید از سایت هستید ، کافیست روی میانبر ضربه بزنید. Safari به طور خودکار آن را باز و بارگیری می کند.

اطلاعات بیشتر درباره نماد میانبر وب

نماد وب سایت ما با Safari ایجاد کردیم و مانند یک نماد برنامه معمولی در صفحه اصلی آیفون یا آی پد رفتار می کند. می توانید آن را به همراه سایر برنامه ها دوباره مرتب کنید ، آن را به یک پوشه اضافه کنید یا حتی آن را به Dock بکشید.

ممکن است متوجه شوید که برخی وب سایت ها دارای نمادهای صفحه اصلی هستند که به نظر می رسد کاملا متناسب با رابط آیفون یا آیپد هستند. به این دلیل است که این سایتها به طور خاص تصویری را برای این منظور ایجاد کرده و آن را در کد وب سایت خود تعریف کرده اند . در غیر اینصورت ، iPhone یا iPad شما یک تصویر کوچک از وب سایت ایجاد می کند تا از آن به عنوان نماد استفاده کند.

تاکنون فقط Safari می تواند نمادهای میانبر را مانند این ایجاد کند. و از آنجا که اپل به شما امکان تغییر مرورگر پیش فرض خود را نمی دهد ، سایت ها همیشه در Safari بارگذاری می شوند. با این حال ، این یک روش مفید برای سرعت بخشیدن به تجربه iPhone یا iPad شما است.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید