آیفون و آیپد

نحوه اضافه کردن تاریخ تولد به مخاطبین در آیفون

برخی از افراد در به خاطر آوردن روز تولد دوستان ، همکاران و اقوام خود مشکل دارند. خوشبختانه ، iPhone شما می تواند روز تولد را برای شما به یاد بیاورد – فقط اطلاعات را در برنامه مخاطب وارد کنید. در اینجا نحوه اضافه کردن تاریخ تولد به مخاطبین در آیفون آورده شده است.

اضافه کردن تاریخ تولد به مخاطبین در آیفون

مرتبط: چند روش برای بازیابی مخاطبین حذف شده آیفون

ابتدا “Contacts” را باز کنید. اگر نمی توانید آن را پیدا کنید ، برنامه «Phone» را باز کنید (نماد گیرنده تلفن سبز که برای برقراری تماس استفاده می کنید) ، سپس روی دکمه «Contacts» در نوار ابزار در پایین صفحه ضربه بزنید.

نحوه اضافه کردن تاریخ تولد به مخاطبین در آیفون

پس از باز شدن “مخاطبین” ، در لیست پیمایش کنید و ورودی شخصی را که می خواهید تولد او را ثبت کنید انتخاب کنید. پس از باز شدن کارت تماس فرد ، روی دکمه “Edit” در گوشه بالا سمت راست صفحه ضربه بزنید.

نحوه اضافه کردن تاریخ تولد به مخاطبین در آیفون

اکنون در حالت ویرایش هستید. اینجاست که می توانید اطلاعات جدیدی به مخاطب خود اضافه کنید. به پایین صفحه بروید و روی “add birthday” ضربه بزنید.

نحوه اضافه کردن تاریخ تولد به مخاطبین در آیفون

یک رابط انتخاب تاریخ ظاهر می شود. با استفاده از چرخهای پیمایشی فانتزی ، تاریخ تولد شخص را وارد کنید. ورود به سال اختیاری است.

پس از آن ، روی “Done” ضربه بزنید و اطلاعات کامل تماس با تولد ذکر شده را مشاهده خواهید کرد.

برای افزودن تولد بیشتر ، روی “Contacts” در گوشه بالا سمت چپ صفحه ضربه بزنید تا به لیست مخاطبین برگردید. سپس ، روی ورودی مورد نظر خود ضربه بزنید و مراحل بالا را تکرار کنید. تولدت مبارک!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید