آیفون و آیپد

نحوه استفاده از ویژگی تصویر در تصویر در آیفون

چند سالی بود که آیپد قادر به پخش فیلم ها در حالت تصویر در تصویر بود. پس از بروزرسانی به  iOS 14  یا بالاتر ، آیفون نیز از این ویژگی بهره می برد. این برنامه با برنامه های رسانه ای ، YouTube (از طریق Safari) و حتی برای تماس های FaceTime کار می کند.در ادامه نحوه استفاده از ویژگی تصویر در تصویر در آیفون را توضیح می دهیم.

استفاده از ویژگی تصویر در تصویر در آیفون

همه برنامه های رسانه ای که از حالت تصویر در تصویر در iPad پشتیبانی می کنند و اکنون که این ویژگی در آیفون موجود است ، انتظار داریم برنامه های کنفرانس ویدیویی و رسانه ای بیشتری را برای افزودن این ویژگی مشاهده کنیم.

مرتبط: نحوه حذف دکمه ایموجی از صفحه کلید آیفون و آیپد

در حال حاضر ، برنامه های محبوب مانند Netflix و Amazon Prime از این ویژگی پشتیبانی می کنند. برنامه YouTube این کار را نمی کند ، اما بعداً درباره این موارد بیشتر است.

اگر در iPad از حالت تصویر در تصویر استفاده کرده اید ، با این روند آشنا خواهید بود. برنامه ای مانند Netflix را باز کرده و شروع به پخش یک فیلم یا یک برنامه تلویزیونی کنید. سپس ، هنگام پخش ، از صفحه اصلی (پایین صفحه) انگشت خود را به سمت بالا بکشید. اگر از دکمه صفحه اصلی آیفون استفاده می کنید ، به جای آن دکمه صفحه اصلی را فشار دهید.

نحوه استفاده از ویژگی تصویر در تصویر در آیفون

اکنون همچنان که این ویدیو در یک پنجره پخش کننده رسانه کوچک پخش می شود ، صفحه اصلی iPhone خود را مشاهده خواهید کرد.

اکنون می توانید پنجره بزرگتر یا کوچکتر کنید. همچنین می توانید برای پنهان کردن پخش کننده ویدیو ، پنجره را به سمت چپ یا لبه سمت راست صفحه بکشید. پخش صوتی در پس زمینه ادامه خواهد یافت.

برای بازگرداندن پنجره تصویر در تصویر ، روی نماد “Arrow” ضربه بزنید.

نحوه استفاده از ویژگی تصویر در تصویر در آیفون

ضربه زدن روی پنجره تصویر در تصویر گزینه های اضافی را نشان می دهد. از اینجا می توانید ویدیو را پخش یا مکث کرده و به جلو و عقب بروید.

برای بازگشت به حالت تمام صفحه ، روی دکمه “تصویر در تصویر” که در گوشه بالا سمت راست پنجره موجود است ضربه بزنید. و اگر می خواهید پخش را به طور کلی متوقف کنید ، روی دکمه “بستن” در بالا سمت چپ ضربه بزنید.

نحوه استفاده از ویژگی تصویر در تصویر در آیفون

FaceTime همچنین از حالت تصویر در تصویر پشتیبانی می کند و به همان شیوه کار می کند. در طول یک تماس ویدیویی ، برای ادامه تماس در یک پنجره تصویر کوچک در تصویر ، به صفحه اصلی بروید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید