آیفون و آیپدپلی استیشن

نحوه اتصال کنترلر پلی استیشن 5 به آیفون یا آیپد

کنترلر DualSense (دوال سنس) پلی استیشن 5 به راحتی می تواند با آیفون یا آیپد شما جفت شود و با بسیاری از بازی های محبوب کاملاً سازگار است. در اینجا نحوه اتصال کنترلر پلی استیشن 5 به آیفون یا آیپد ارائه شده است.

الزامات

برای استفاده از DualSense با آیفون یا آیپد خود، شما نیاز به، به روز رسانی iOS 14.5 ، 14.5 iPadOS یا نسخه های جدیدتر از سیستم عامل است. این همچنین بدان معنی است که برای کار با این روش به یک آیفون یا آیپد نیاز دارید که بتواند iOS یا iPadOS 14 یا بالاتر را اجرا کند.

مرتبط: نحوه پیدا کردن شماره مدل آیفون یا آیپد

اتصال کنترلر پلی استیشن 5 به آیفون یا آیپد

اگر شرایط بالا را دارید ، با نگه داشتن همزمان دکمه آرم PlayStation و دکمه Create، کنترلر DualSense خود را در حالت جفت قرار دهید.

(دکمه Create درست بالای D-Pad در سمت چپ است ، در حالی که کلید آرم PlayStation بین دو آنالوگ است.)

وقتی این کنترلر در حالت جفت شدن باشد ، قبل از تاریک شدن و دوباره دوبار چشمک زدن ، چراغ های اطراف صفحه لمسی کنترلر DualSense آبی می شوند و دو بار سریع چشمک می زنند.

مرتبط: نحوه اتصال کنترلر پلی استیشن 5 به تلفن اندروید

هنگامی که DualSense در حالت جفت شدن قرار گرفت ، تنظیمات را در iPhone یا iPad خود باز کنید و “Bluetooth” را انتخاب کنید.

در بخش «Other Devices» ، دستگاه جدیدی به نام «DualSense Wireless Controller» مشاهده خواهید کرد. بر روی آن بزنید.

کنترلر DualSense شما اکنون به iPhone یا iPad شما متصل خواهد شد. هنگام اتصال ، LED های کنترل کننده DualSense بار دیگر تغییر رنگ می دهند. این بار چراغ های نارنجی را در دو طرف صفحه لمسی و یک LED سفید سفید را در بالای دکمه PlayStation مشاهده خواهید کرد.

نحوه پیدا کردن بازی های آیفون و آیپد را که با کنترلر پلی استیشن 5 کار می کنند

تعداد زیادی بازی عالی با پشتیبانی کنترلر در iOS یا iPadOS وجود دارد و می توانید برای دیدن لیست کامل به https://controller.wtf/mfi-games مراجعه کنید.

اگر مشترک Apple Arcade باشید ، بازی های زیادی را در سرویس مشاهده خواهید کرد که با کنترلر DualSense کار می کنند. برای بررسی اینکه آیا یک بازی Apple Arcade از پشتیبانی کنترلر برخوردار است ، کافی است به صفحه App Store آن بازی بروید و به پایین پیمایش کنید.

به بخشی با عنوان “Supports” مراجعه کنید ، درست در زیر پیوند به وب سایت توسعه دهنده و سیاست حفظ حریم خصوصی. اگر بازی Apple Arcade دارای پشتیبانی از کنترل کننده باشد ، “Game Controllers” را در این بخش مشاهده خواهید کرد.

خوش بگذره!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید