آیفون و آیپد

آموزش رد خودکار تماس های ناشناس آیفون

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در سیستم عامل iOS 13 قابلیتی ارائه شده که به موجب آن می‌توان تنظیمات آیفون را به گونه‌ای بهینه کرد که تمام تماس های ناشناس به صورت خودکار سایلنت (Silent) یا بی‌صدا شود و به ویس میل (Voice Mail) انتقال یابند. در ادامه این مقاله به آموزش این ترفند جالب برای رد خودکار تماس های ناشناس آیفون می‌پردازیم.

فعال کردن Silent Unknown Callers و رد خودکار تماس های ناشناس آیفون

همانطور که گفتیم قابلیت مذکور در iOS 13 ارائه شده است، بنابراین برای اینکه بتوانید از این قابلیت استفاده کنید باید حداقل آی او اس 13 روی آیفون شما نصب باشد. مراحلی که می‌بایست به منظور فعال سازی گزینه Silent Unknown Callers طی کنید به شرح زیر خواهد بود:

  • ابتدا وارد بخش Settings شوید.
  • گزینه Phone را از لیست انتخاب کنید.
  • به پایین صفحه اسکرول نمایید تا به گزینه Silent Unknown Callers برسید.
  • اسلایدر کنار این گزینه را لمس کنید تا سبز رنگ شود.

بدین ترتیب قابلیت رد خودکار تماس های ناشناس آیفون (iPhone) فعال شده است. از این پس تمام تماس هایی که توسط خطوط ناشناس با شما برقرار شوند به طور خودکار رد شده و به ویس میل منتقل خواهد شد. بنابراین خیالتان از بابت تماس های آزاردهنده و مزاحم افراد ناشناس راحت می‌شود. البته دقت داشته باشید که اگر دوستان و آشنایان شما هم در این شرایط با شماره های ناشناس با شما تماس بگیرند، به طور خودکار به ویس میل منتقل می‌شوند و تماس آن ها توسط شما دریافت نخواهد شد.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید