بازی کامپیوتری

چگونه اولین بازی Steam را که خریداری کردید ببینید

کنجکاو هستید که بدانید اولین عنوان Steam خود را چه زمانی خریداری کردید؟ در اینجا نحوه کشف اولین بازی Steam آورده شده است.

Steam در سال 2003 به عنوان یک ابزار فقط Valve برای توزیع به‌روزرسانی‌های خودکار بازی برای عناوین Valve مانند Counter-Strike شروع به کار کرد. یک سال بعد، آنها شروع به فروش عناوین Valve از طریق Steam با انتشار Half-Life 2 کردند که در ادامه عنوان بسیار موفق آنها در دهه 1990 Half-Life بود.

یک سال پس از آن، Steam برای فروشندگان شخص ثالث باز شد. اولین بازی شخص ثالث در استیم، Rag Doll Kung Fu بود – عنوانی که اگر علاقه مند به داشتن بخشی از تاریخ بازی هستید، هنوز با قیمت 99 سنت در دسترس است.

همه اینها به این معنی است که این احتمال وجود دارد که شما آنقدر Steam داشته باشید که نتوانید اولین خرید Steam خود را به خاطر بیاورید. وقتی این موضوع در دفتر How-To Geek مطرح شد، کنجکاو بودم که اولین خریدم چیست، اما واقعاً نمی‌توانستم به یاد بیاورم.

خوشبختانه، انجام این کار امری بی اهمیت است زیرا Steam تاریخچه خریدی را برای شما از زمان تولد حساب شما حفظ می کند. برای دسترسی به آن، می‌توانید وارد پورتال وب Steam شوید ، روی نام کاربری خود در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید، «Account Details» را از منو انتخاب کنید و سپس در نمای تفصیلی، «View purchase history» را در بالای صفحه انتخاب کنید.

یا، در حالی که به حساب خود وارد شده‌اید، می‌توانید با این URL مستقیماً به سابقه خرید خود بروید .

هنگامی که آنجا هستید، به سادگی به پایین بروید (اگر سابقه خرید طولانی دارید، دکمه بارگیری تراکنش‌های بیشتر را فشار دهید) تا زمانی که به پایین بروید.

و شما آن را دارید، حافظه من را ضعیف در نظر بگیرید. اولین خریدم Terraria بود و در همان روز Terraria را به یکی از دوستانم هدیه دادم و Skyrim را خریدم . صحبت در مورد ترکیبی از زمان-سینک، بین ساختمان و جمع آوری در Terraria و ساعت های بی شماری که Skyrim را اصلاح می کنم، مطمئناً ارزش پولم را از این خریدها به دست آوردم.

من باید فرض کنم که بسیاری از افراد دیگر نیز به ارزش پول خود رسیده اند. تا می 2022، Terraria 44 میلیون واحد فروخته است و تا سال 2016، آخرین باری که Bethesda به طور رسمی فروش Skyrim را اعلام کرد، این بازی 30 میلیون واحد فروخته بود .

مربوط: نحوه پیدا کردن ID منحصر به فرد خود در استیم

در مورد به دست آوردن ارزش پول خود صحبت می کنیم، در حالی که می توانید تمام مقادیر موجود در صفحه سابقه خرید Steam را جمع آوری کنید تا ببینید چقدر در بازار Steam خرج کرده اید، بررسی آن از این طریق بسیار ساده تر است.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید