فیس بوک

نحوه ارسال درخواست دوستی در فیس بوک

با افزودن شخصی به عنوان دوست در فیس بوک، به اطلاعات بیشتری در صفحه نمایه او دسترسی پیدا می کنید و همچنین پست های او را در فید خبری خود مشاهده می کنید . در این راهنما، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه از دسکتاپ و تلفن خود برای شخصی در فیس بوک درخواست دوستی ارسال کنید.

مرتبط: نحوه پاک کردن کش اپلیکیشن فیسبوک در آیفون

موقعیت هایی که نمی توانید در فیسبوک درخواست دوستی بفرستید

اگر در یک یا چند مورد از موقعیت‌های زیر هستید، نمی‌توانید درخواست دوستی فیسبوکی را برای شخصی ارسال کنید:

  • شما قبلاً برای شخص درخواست دوستی ارسال کرده اید.
  • شما یا آن شخص به حداکثر حد مجاز دوست رسیده اید. از می 2022، این محدودیت 5000 دوست است. برای ارسال درخواست دوستی می توانید یکی از دوستان خود را حذف کنید.
  • شما شخصی را که می خواهید درخواست دوستی ارسال کند مسدود کرده اید. می توانید آنها را رفع انسداد کنید و سپس درخواست ارسال کنید.
  • ممکن است این شخص تنظیمات حریم خصوصی فیس بوک خود را تغییر داده باشد تا به کسی اجازه ارسال درخواست دوستی را ندهد. این چیزی است که آنها باید در حساب خود تغییر دهند تا به شما اجازه دهند با آنها دوست شوید.

نحوه ارسال درخواست دوستی در فیس بوک در دسکتاپ

اگر از رایانه رومیزی استفاده می کنید، مرورگر وب مورد نظر خود را راه اندازی کنید و Facebook را باز کنید. اگر قبلاً وارد حساب کاربری خود در سایت نشده اید، وارد شوید.

پس از ورود به سیستم، به نمایه شخصی که می خواهید به عنوان دوست اضافه کنید، دسترسی پیدا کنید. برای دسترسی به صفحه نمایه شخص می توانید از کادر جستجو یا هر راه دیگری استفاده کنید.

هنگامی که در صفحه نمایه قرار گرفتید، در کنار نام شخص در بالا، روی «Add Friend» کلیک کنید.

نکته: اگر به‌طور تصادفی درخواست دوستی برای شخصی ارسال کردید، می‌توانید با کلیک کردن روی دکمه «Cancel Request» آن را لغو کنید.

فیس بوک بلافاصله درخواست دوستی شما را به فرد انتخاب شده ارسال می کند. اگر درخواست را قبول کردند، به شما اطلاع داده می شود. شما نمی دانید که آیا آنها درخواست شما را رد می کنند.

و اینگونه است که شبکه شخصی خود را در این سایت شبکه اجتماعی رشد می دهید!

مرتبط: نحوه پاک و حذف کردن پست در فیس بوک

ارسال درخواست دوستی در فیس بوک در موبایل

برای افزودن شخصی به عنوان دوست با استفاده از تلفن همراه خود، ابتدا برنامه فیس بوک را در تلفن خود راه اندازی کنید. سپس، به نمایه شخصی که می خواهید به عنوان دوست اضافه کنید، دسترسی پیدا کنید. می توانید از کادر جستجو یا هر روش دیگری برای یافتن صفحه نمایه استفاده کنید.

وقتی به صفحه نمایه رسیدید، در زیر نام شخص، روی «Add Friend» ضربه بزنید.

فیس بوک درخواست دوستی شما را برای فرد انتخابی شما ارسال می کند. وقتی آنها آن را قبول کردند، یک اعلان دریافت خواهید کرد. اگر آنها درخواست شما را رد کنند، به شما اطلاع داده نمی شود. از دوستی با مردم لذت ببرید!


عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید