فیس بوک

نحوه پخش و گرفتن لایو استریم در فیس بوک

Facebook Live یک روش فوق العاده محبوب برای پخش جریانی مستقیم است ، و به کاربران راهی سریع برای پخش آنچه اکنون اتفاق می افتد ، خام و برش نخورده است. این برای پخش مستقیم به دوستان ، گروه ها یا حتی عموم مردم مناسب است. این پلتفرم برای شما فراهم شده است تا بتوانید به سرعت در فیس بوک پخش لایو داشته باشید. در ادامه نحوه گرفتن لایو استریم در فیس بوک را توضیح می دهیم.

پخش مستقیم از طریق دستگاه همراه Android یا iOS یا همراه با دسک تاپ شما امکان پذیر است و ابزارهایی در دسترس هستند که به شما کمک می کنند تا از فیلم های خود نیز بیشترین بهره را ببرید.

آنچه قبل از شروع لایو استریم فیسبوک باید بدانید

اول ، شروع یک پخش مستقیم فیس بوک می تواند خیلی سریع اتفاق بیفتد ، بنابراین آماده باشید تا در عرض چند ثانیه از زدن دکمه های سمت راست ، به سرعت پخش مستقیم داشته باشید. زمان آماده سازی زیادی از فکر کردن در مورد آن تا چراغ ها ، دوربین ، عملکرد وجود ندارد.

دوم ، حداکثر برای چهار ساعت می توانید از طریق دستگاه همراه در Facebook Live باشید.

همچنین مشاهده کنید:نحوه تغییر نام صفحه و اکانت در فیس بوک

در آخر ، می خواهید جزئیات را در نظر بگیرید. از کدام دوربین استفاده خواهید کرد؟ به احتمال زیاد دوربین عقب گوشی شما بسیار بهتر از دوربین سلفی است. اما اگر در طول یک جریان مستقیم با دوربین صحبت می کنید ، مطمئناً می خواهید حالت خود را ببینید و عکس العمل ها و نظرات را بررسی کنید ، بنابراین هنگام صحبت با مردم استفاده از دوربین سلفی بهتر است.

نحوه پخش و گرفتن لایو استریم در فیس بوک در چهار مرحله:

  1. برنامه Facebook را باز کنید یا به facebook.com بروید .
  2. در صفحه اصلی خود ، بخش What’s on your mind را در بالا خواهید دید . در زیر آن ، روی گزینه Live Video (با نماد دوربین قرمز) ضربه بزنید .
  3. تنظیمات را مرور کنید و برای شروع پخش مستقیم روی دکمه Start Live Video ضربه بزنید .
  4. برای توقف ، دکمه Finish را فشار دهید تا پخش لایو متوقف شود ، پس از آن می توانید ضبط را در جدول زمانی خود به اشتراک بگذارید یا آن را حذف کنید.

این در چهار مرحله است ، از ابتدا تا انتها. اما مراحل اختیاری زیادی وجود دارد که باید مد نظر قرار گیرند ، برخی از مراحل ضروری تر از سایر مراحل است. در اینجا موارد اصلی وجود دارد ، برخی واضح است ، برخی کمتر.

  • دوربین موردنظر را برای پخش لایو مستقیم انتخاب کنید – با نماد دوربین سوئیچ بین دوربین سلفی و دوربین عقب جابجا شوید.
  • اگر می خواهید عنوان و مکان پخش لایو استریم را اضافه کنید. همچنین می توان صورتک انداخت یا با ضربه زدن روی عصای جادویی ، یک جلوه یا فیلتر برای صورت خود اضافه کرد ، مانند ریش یا بینی سگ.
  • با ضربه زدن روی گزینه Bring a Friend می توانید از دوستان فیس بوکی خود دعوت کنید تا به جریان مستقیم بپیوندند . با انتخاب مستقیم ، دوستان انتخاب شده مطلع می شوند.
  • محدودیت ها: با ضربه زدن روی قسمت To: in در بالا سمت چپ ، می توانید دقیقاً افرادی را که می توانند (یا کسانی که نمی توانند) لایو مستقیم شما را مشاهده کنند انتخاب کنید .

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید