اپل واچ

نحوه پیدا کردن اپل واچ سرقت شده یا گم شده

اگر بدترین اتفاق افتاد و اپل واچ شما گم شد یا به سرقت رفت ، وحشت نکنید. یافتن Apple Watch در صورت آنلاین بودن امکان پذیر است و می توانید از استفاده دیگران یا دسترسی به داده های آن جلوگیری کنید. شما فقط باید چند مرحله مهم را دنبال کنید. در ادامه با آموزش پیدا کردن اپل واچ سرقت شده یا گم شده با ما همراه باشید.


پیدا کردن اپل واچ سرقت شده از طریق آیفون

در حالی که اپل واچ خود را دارید ، مهم این است که با ضربه زدن روی تنظیمات ، نام خود ، iCloud و سرانجام Find My iPhone را در آیفون جفت شده خود تنظیم کنید . هنگامی که آن را فعال کنید ، Apple Watch شما نیز به طور خودکار قابل شناسایی است. 

مرتبط: آموزش همگام سازی اپل واچ با گوشی آیفون خود

توجه داشته باشید که Find My تنها راه برای یافتن مکان آنلاین اپل واچ شما است – اپل و مقامات نمی توانند آن را جداگانه ردیابی کنند. پس از آماده شدن ، از مراحل زیر استفاده کنید تا ساعت اپل خود را با استفاده از آیفون خود پیدا کنید.

 1. برنامه Find My (نماد رادار) را در آیفون خود راه اندازی کنید.
 2. روی برگه Devices ضربه بزنید .
 3. روی ساعت اپل خود ضربه بزنید تا آن را روی نقشه مشاهده کنید.
 4. اگر Apple Watch شما در این لیست است ، می توانید روی Play Sound ضربه بزنید تا زنگ بخورد ، روی Directions برای حرکت به آن و ضامن Notify When Found کلیک کنید تا در صورت عدم یافتن سریع دستگاه ، به شما هشدار دهد.
 5. فعال کردن Activate زیر بخش Mark as Lost باعث می شود اگر ساعت دزدیده شد قبل از اینکه کسی بتواند Find My را غیرفعال کند ، ساعت را بازنشانی کند یا با آیفون جفت شود این به کد عبور شما نیاز دارد .
 6. اگر Apple Watch شما روی نقشه نیست و آن را به عنوان گمشده علامت گذاری کرده اید ، به شدت فکر کنید رمز Apple ID خود را تغییر دهید و به پلیس گزارش دهید.

چگونه ساعت اپل خود را با استفاده از رایانه پیدا کنیم

پیدا کردن اپل واچ سرقت شده یا گم شده

مجدداً ، مطمئن شوید که Find My iPhone در آیفون جفت کرده باشید. این تنها راهی است که می توانید Apple Watch خود را در صورت گم شدن ردیابی آنلاین کنید. پس از اتمام این کار ، می توانید Apple Watch خود را در هر رایانه ای با یک مرورگر وب کاملاً مدرن پیدا کنید. شما فقط باید یک روند ساده را دنبال کنید.

 1. از iCloud.com بازدید کنید و با Apple ID خود وارد سیستم شوید. اگر احراز هویت دو مرحله ای را فعال کرده باشید ، ممکن است از شما خواسته شود که تأیید کنید که شما هستید.
 2. روی Find iPhone کلیک کنید .
 3. روی All Devices کلیک کنید ، سپس Apple Watch خود را انتخاب کنید.
 4. اگر Apple Watch شما وجود دارد ، می توانید با کلیک بر روی Play Sound آن را به صدا درآورید ، Lost Mode را برای محدود کردن دسترسی (مانند Mark As Lost on iPhone) ، یا Apple Watch را پاک کنید تا دستگاه پاک شود.
 5. اگر دستگاه روی نقشه ظاهر نشد ، به شدت تغییر رمز Apple ID خود و گزارش ساعت به پلیس را در نظر بگیرید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید